ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Lokalizacja WrestleManii 36, Jim Ross potwierdza swoje odejście z WWE, Mandy Rose komentuje kontuzję Asuki

– WWE potwierdziło, że WrestleMania 36 odbędzie się w kwietniu 2020 roku w Raymond James Stadium w Tampie na Florydzie.

Jak donosi ‚Tampa Bay Times’, największa gala roku ma odbyć się dokładnie 5 kwietnia 2020 roku.

 

 

– Po wielu spekulacjach ze strony fanów, WWE Hall of Famer Jim Ross potwierdził, że odejdzie z WWE po tym, jak jego umowa wygaśnie 29 marca tego roku. Ross ujawnił wiadomość na ostatnim odcinku jego podcastu ‚Ross Report’. Ross powiedział, że ostatnio rozmawiał z Vincem McMahonem i obaj doszli do wniosku, że czas się rozstać.

Mam 67 lat i wciąż czuję się na siłach, aby wykonywać swoją robotę. Wiadomo, mam swoich krytyków w WWE, tak jak wszyscy. Ludzie tak robią, kiedy jesteś w tym biznesie już bardzo długo. To bardzo wyjątkowa społeczność, ale nie żałuję. Najmądrzejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłem, było podjęcie pracy u Vince’a McMahona w 1993 roku.

Jim powiedział także, że mimo odejścia chce zająć się czymś innym, by pozbierać myśli po śmierci żony – Jan. Ross prawdopodobnie otrzyma wiele ofert od pro-wrestlingowych promocji, które chcą go pozyskać i zapewne pojawią się również spekulacje na temat możliwego związania się z AEW.

Nie sądzę, bym nie pracował zbyt długo.

 

 

– Po raz pierwszy od czasu, gdy w poniedziałek wieczorem pojawiła się informacja o kontuzji Asuki, Mandy Rose zabrała głos w tej sprawie. Talk Sport rozmawiał z Rose, aby omówić jej niedawny progres w WWE. Zapytana o wydarzenie z WWE Live, które miało miejsce w jej rodzinnym mieście w Nowym Jorku, wypowiedziała się również na temat kontuzji Asuki. Zawodniczka odpowiedziała szczerze:

Byłam w moim rodzinnym mieście. To naprawdę wspaniałe uczucie być w końcu w domu. Na evencie było ode mnie około 30 osób, przyjaciele i rodzina – wszyscy stali w pierwszym rzędzie, to było niesamowite mieć ich wszystkich pod ręką. Oczywiście nie wszystko poszło zgodnie z planem i zdarzył się wypadek. Tak więc, niestety, był mały wypadek i podjęliśmy odpowiednie środki ostrożności. Na szczęście z Asuką jest wszystko w porządku. Wiesz, wypadki chodzą po ludziach. Nie mogę się nad tym wiecznie rozwodzić, po prostu było minęło, muszę iść dalej.

Po incydencie, jaki miał miejsce w poniedziałek wieczorem, zarówno Rose, jak i Asuka, oszczędzały się na wtorkowym epizodzie SmackDown. Rose miała zaskakująco krótki pojedynek, w którym wygrała z Naomi. Asuka zaatakowała z kolei zaatakowała Mandy i Sonyę Deville, gdy kobiety świętowały zwycięstwo na rampie.

 

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778