ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Lokalizacja Survivor Series 2019 ujawniona, Informacja odnośnie decyzji federacji z Survivor Series [SPOILERY] oraz więcej!

– Krótko po zakończeniu Survivor Series WWE ujawniło lokalizację przyszłorocznej edycji tej gali.

Będzie to Allstate Arena w Chicago w stanie Illinois. Federacja opublikowała również informację, że zarówno SmackDown LIVE, NXT TakeOver, jak i Monday Night RAW również odbędą się w tej arenie. Wraz z tą informacją WWE potwierdziło, że zawsze przy okazji NXT TakeOver wszystkie 4 widowiska będą odbywać się w jednym miejscu. Dla przypomnienia, od października przyszłego roku SmackDown LIVE przejmuje stacja FOX i od tego momentu Niebieska Tygodniówka będzie emitowana w piątki, a nie jak od roku 2016 we wtorki.

–  [UWAGA, TEKST PONIŻEJ ZAWIERA SPOILERY Z SURVIVOR SERIES]

Jak wiemy, oficjalnie RAW pokonało SmackDown LIVE 6-0. Co jednak ze zwycięstwem z Kickoffu? Otóż według Dave’a Meltzera, SmackDown LIVE wygrało swoją walkę przez pomyłkę. Podczas komunikacji zawodników w trakcie walki doszło do jakiejś pomyłki, co spowodowało wygraną Niebieskiej Tygodniówki. Jednak nawet pomyłka nie zatrzymała reakcji ze strony zawodników, jak np. Xaviera Woodsa który opublikował następujący wpis na swoim koncie w serwisie Twitter:

*Kończąc oglądanie #SurvivorSeries…*

Mój mózg:

Nie róbcie tego

Nie róbcie tego

Nie róbcie tego

Nie róbcie tego

Nie róbcie tego

Nie róbcie tego

Ja: HEJ @WWE! USZANUJCIE DYWIZJĘ DRUŻYNOWĄ OBU SHOW I UJAWNIJCIE LUDZIOM PRAWDĘ ŻE SMACKDOWN ZDOBYŁO DZISIAJ WYGRANĄ. WYNIK BYŁ 6 – 1 #PreShowCounts

– WWE za pośrednictwem swojego Twittera opublikowało zapowiedź prawdopodobnego przejścia Larsa Sullivana do głównego rosteru federacji:


Informacja pojawiła się również podczas Kickoffu Survivor Series, nie zostało jednak ujawnione do którego brandu trafi zawodnik. Pojawiły się również informacje, że WWE podjęło decyzję związaną z zawodnikami po Survivor Series, więc możliwe że Sullivan nie jest jedynym który opuści żółtą część WWE. Lars występuje w NXT od 12 kwietnia 2017 roku, a w federacji jest od roku 2013. Poza NXT stoczył wcześniej walkę podczas weekendu WrestleManii 31 podczas WrestleMania Axxess. W NXT nie osiągnął zbyt wiele, jednak jest uważany za jednego z najlepszych w tamtejszym ringu.