ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Logo i plany na przyszłość „Woken Matta”!


– Gdy Matt i Jeff Hardy pojawili się na WrestleManii 33, wszyscy zastanawiali się, czy zabiorą ze sobą swoją „Broken Brilliance”. Pomimo tego, że przez znaczną część ich występów w tym roku bracia używali starego gimmicku, na ostatnim RAW fani w końcu dostali na co czekali!

Stało się. Mamy powrót Broken Matta. Co prawda w lekko zmienionej postaci, ale darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby. Na RAW Matt pojawił się na titantronie przerywając promo Braya Wyatta, co cieszyło się ogromnym popem widowni.

Dave Meltzer podczas ostatniego podcastu Wrestling Observer Radio przedyskutował sprawę „przebudzonego” Matta, zaznaczając przy tym, że postać ta najprawdopodobniej upadnie tak szybko jak powstała, gdyż Vince za nią nie przepada.

Cały feud dotyczy gimmicku i jest pewnie ekperymentem na postaci. Nie wiem, jak daleko Vince pozwoli na jej rozwój. Po pierwsze: to nie jest jego pomysł. Pochodzi z innej federacji, z innej promocji. Zazwyczaj nie jest to dobry znak. Oczywiście w budynkach będą naprawdę świetne reakcje. Tak myślę. Przynajmniej z początku, jestem pewien, że tak. Ale Matta jako singla nigdy nie pushowali na wyższy poziom i nie jestem pewien, czy to się zmieni.

Eksperci twierdzą również, że Matt najprawdopodobniej zgaśnie w świetle Jeffa, gdy ten powróci do ringu. Teorie uzasadniają tym, że działo się już tak wcześniej, a Vince od zawsze bardziej lubił Jeffa niż Matta.

Sam Matt na swoim Twitterze udostępnił kilka obrazów, na którym widnieje też „logo” całego gimmicku. Ciężko nie zauważyć podobieństwa do „Miz TV”

RAW to teraz MAGIA. Nadeszła PRZEBUDZONA Era. Jest OGROM ŁOTRÓW i DEMONÓW do USUNIĘCIA, na tym pokładzie, znanym jako WWE.

Warto też dodać, że promo Matt vs. Bray jest drugim najczęściej wyświetlanym filmem z poniedziałkowego RAW zaraz po meczu Romana z Jasonem.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743