RAMÓWKA STAŁA:


Sobota 18 maja | 4:00 - Freelance Battle Royale| 5:00 RISE Luminous| 11:30 NJPW Best of the Super Jr.26 - Dzień 5|

Niedziela 19 maja | 2:00 - ICW New York What’s Beef?| 3:00 - Conquista Total Gira 2019: AAA Worldwide w Tuxtla Gutierrez| 4:30 - DDT BLACK OUT Presents King of DDT 2019 The FINAL!!|

Niedziela 19 maja| 9:00 - NJPW Best of the Super Jr.26 - Dzień 6

Poniedziałek 20 maja| 0:00 - Money in the Bank 2019 - Kick Off| 1:00 - MitB 2019 - Główna Gala|

Poniedziałek 20 maja| 1:30 - Conquista Total Gira 2019: AAA Worldwide w Villahermosa| 11:30 - AJPW Super Power Series 2019 - Dzień 4|

Wtorek 21 maja| 12:00 - AJPW Super Power Series 2019 - Dzień 5|

Środa 22 maja| 11:30 - NJPW Best of the Super Jr.26 - Dzień 7|

Czwartek 23 maja| 11:30 - NJPW Best of the Super Jr.26 - Dzień 8|

Piątek 24 maja| 11:30 - NJPW Best of the Super Jr.26 - Dzień 9| 11:30 - Dragon Gate King of Gate 2019 - Dzień 7|

Sobota 25 maja| 1:00 - Konferencja prasowa oraz ważenie przed galą AEW Double or Nothing| 2:00 - St. Louis Anarchy Hog Wild|

Sobota 25 maja| 6:00 - Hoodslam Tombstone Polydriver| 11:30 - Dragon Gate King of Gate 2019 - Dzień 8|

Niedziela 26 maja| 01:00 AEW Double or Nothing - Kick-Off| 02:00 - AEW Double or Nothing - Główna Gala| 3:00 - Gira Conquista Total 2019: AAA Worldwide w Queretaro|

Niedziela 26 maja| 6:00 - Dragon Gate King of Gate 2019 - Dzień 9| 9:00 - AJPW Super Power Series 2019 - Dzień 7| 10:00 - DDT DRAMATIC DREAMS VOL. 6 ~YUKINORI MATSUI REFEREE 25TH ANNIVERSARY MEMORIAL CONCERT RUT|

Niedziela 26 maja| 11:30 - NJPW Best of the Super Jr.26 - Dzień 10| 21:00 - IWTV.live Midwest Mixtape|

Poniedziałek 27 maja| 2:00 - CHIKARA Aniversario: Scotch Mist| 11:30 - AJPW Super Power Series 2019 - Dzień 8

Środa 29 maja| 11:00 - NJPW Best of the Super Jr.26 - Dzień 11|

Czwartek 30 maja| 11:30 - NJPW Best of the Super Jr.26 - Dzień 12|

Piątek 31 maja| 5:00 - TJPW| 12:00 - NJPW Best of the Super Jr.26 - Dzień 13|

Niedziela 2 czerwca| 0:00 - NXT TakeOver: XXV Pre-show| 1:00 - NXT TakeOver: XXV| 1:30 - GCW Tournament of Survival 4| 4:00 - ROH State of the Art 2019: Kent|

Niedziela 2 czerwca| 9:00 - AJPW Super Power Series 2019 - Dzień 12| 21:00 - Glory Pro Special Champion Edition|

Poniedziałek 3 czerwca| 4:00 - ROH State of the Art 2019: Portland| 6:00 - DDT WRESTLEMATSUYAMANIA| 11:30 - NJPW Best of the Super Jr.26 - Dzień 14|

Środa 5 czerwca| 11:30 - NJPW Best of the Super Jr.26 - Dzień 15|

Czwartek 6 czerwca| 11:30 - Dragon Gate|

Piątek 7 czerwca| 17:00 - WWE Super ShowDown Kick-Off| 18:00 - WWE Super ShowDown|

Sobota 8 czerwca| 6:00 - Hoodslam War Journal| 11:00 - Dragon Gate

Niedziela 9 czerwca| 2:00 - Impact A Night You Can’t Mist| 6:00 - Dragon Gate| 9:00 - NJPW Dominion 6.9 in Osaka-jo Hall

Poniedziałek 10 czerwca| 1:30 - Impact/HOH Digital Destruction Pre-show| 2:00 - Impact/HOH Digital Destruction|

Sobota 15 czerwca| 6:00 - GLAM The Gathering Storm|

Niedziela 16 czerwca| 3:00 - Conquista Total Gira 2019: AAA Worldwide w Cancun| 11:30 - NJPW Kizuna Road 2019 - Dzień 3|

Poniedziałek 17 czerwca| 0:00 - AAA Verano de Escandalo| 11:30 - NJPW Kizuna Road 2019: Day 4|

Sobota 22 czerwca| 6:00 - Hoodslam Jet Grind Wrestling Future| 11:00 - Dragon Gate|

Poniedziałek 24 czerwca| 0:00 - WWE Stomping Grounds Kick-Off| 1:00 - WWE Stomping Grounds|

Wtorek 25 czerwca| 11:30 - NJPW Kizuna Road 2019 - Dzień 10|

Sobota 29 czerwca| 2:00 - ROH Best in the World| 11:00 - Dragon Gate| 21:00 - SHINE 59|

Niedziela 30 czerwca| 2:00 - AEW Fyter Fest|


ZNAJDZIESZ NAS NA:

WrestleSpot Facebook WrestleSpot YouTube