Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Liczne federacje zainteresowane Albertem Del Rio! – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Liczne federacje zainteresowane Albertem Del Rio!

del rio

To tylko kwestia czasu kiedy Alberto Del Rio oficjalnie pożegna się z WWE. Jak się jednak okazuje, nie zostanie on bez pracy, gdyż mnóstwo innych federacji jest już zainteresowanych zakontraktowaniem tego zawodnika.

Jedną z nich jest Lucha Underground, w którym już wcześniej Del Rio(pod ringnamem Alberto El Patron) występował. Federacja ponoć kontaktowała się z ludźmi powiązanymi z zawodnikiem, jednak zarząd LU może nie zaoferować Del Rio takiej sumy pieniędzy, która by go satysfakcjonowała.

Mimo dość burzliwej przeszłości Alberta z AAA, federacja ta ciągle jest bardzo zainteresowana przywróceniem Del Rio do swojego rosteru. Podobnie jednak jak w przypadku LU, nie wiadomo czy będzie ich na niego stać. Alberto pracował już w federacji AAA, z której przeszedł do WWE. Nie poinformował o tym zarządu, mimo że posiadał wtedy tytuł mistrzowski.

Kolejną federacją, która zainteresowała się Del Rio jest TNA. Problem natomiast jest ten sam jak w przypadku dwóch poprzednich firm – TNA zwyczajnie może nie zapłacić zawodnikowi satysfakcjonującej kwoty pieniędzy. TNA już kiedyś chciało zatrudnić w swoich szeregach Alberta, obiecując mu główną rolę w federacji, zawodnik odrzucił jednak propozycję, aby powrócić do WWE. Jak sam przyznał w jednym wywiadzie do takiej decyzji przekonały go…większe pieniądze.

New Japan Pro Wrestling również jest zainteresowane zatrudnieniem Del Rio, nie wiadomo o tym jednak na razie nic szczegółowego. Pewne jest natomiast, że byliby oni wstanie zaproponować Albertowi wystarczającą sumę pieniędzy.