ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Liczne federacje zainteresowane Albertem Del Rio!

del rio

To tylko kwestia czasu kiedy Alberto Del Rio oficjalnie pożegna się z WWE. Jak się jednak okazuje, nie zostanie on bez pracy, gdyż mnóstwo innych federacji jest już zainteresowanych zakontraktowaniem tego zawodnika.

Jedną z nich jest Lucha Underground, w którym już wcześniej Del Rio(pod ringnamem Alberto El Patron) występował. Federacja ponoć kontaktowała się z ludźmi powiązanymi z zawodnikiem, jednak zarząd LU może nie zaoferować Del Rio takiej sumy pieniędzy, która by go satysfakcjonowała.

Mimo dość burzliwej przeszłości Alberta z AAA, federacja ta ciągle jest bardzo zainteresowana przywróceniem Del Rio do swojego rosteru. Podobnie jednak jak w przypadku LU, nie wiadomo czy będzie ich na niego stać. Alberto pracował już w federacji AAA, z której przeszedł do WWE. Nie poinformował o tym zarządu, mimo że posiadał wtedy tytuł mistrzowski.

Kolejną federacją, która zainteresowała się Del Rio jest TNA. Problem natomiast jest ten sam jak w przypadku dwóch poprzednich firm – TNA zwyczajnie może nie zapłacić zawodnikowi satysfakcjonującej kwoty pieniędzy. TNA już kiedyś chciało zatrudnić w swoich szeregach Alberta, obiecując mu główną rolę w federacji, zawodnik odrzucił jednak propozycję, aby powrócić do WWE. Jak sam przyznał w jednym wywiadzie do takiej decyzji przekonały go…większe pieniądze.

New Japan Pro Wrestling również jest zainteresowane zatrudnieniem Del Rio, nie wiadomo o tym jednak na razie nic szczegółowego. Pewne jest natomiast, że byliby oni wstanie zaproponować Albertowi wystarczającą sumę pieniędzy.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778