ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Legenda WWE na live evencie NXT, Demon King na WrestleManii i więcej!

– Podczas wczorajszego live eventu NXT w St.Petersburgu niespodziewany występ zaliczyła legenda WWE.


Mowa o Seanie „X-Pac” Waltmanie, który w tym tygodniu pełnił rolę gościnnego trenera w WWE Performance Center. X-Pac wraz D-Generation X zostanie wprowadzony do Hall of Fame w trakcie weekendu WrestleManii 35.

Poniżej wyniki tego show:

1. Normal Match
Lacey Lane pokonała Karen Q

2. Normal Match
Adrian Jaoude (/w. Cezar Bononi) pokonał Denzela Dejournette’a

3. Tag Team Match
Mia Yim & Taynara Conti pokonały Deonę Purazzo & Rachel Evers

4. Normal Match
Punishment Martinez pokonał Kassiusa Ohno

5. Tag Team Match
The Undisputed Era (Kyle O’Reilly & Bobby Fish) pokonali Raula Mendozę & Humberto Carillo

6. NXT Women’s Championship Match
Shayna Baszler (C) pokonała Biancę Belair i obroniła swój tytuł

7. NXT North American Championship Match
Velveteen Dream (C) pokonał Rodericka Stronga i obronił tytuł


– WWE wypuściło materiały promocyjne na WrestleManię 35 na WWE Network, gdzie znaleźli się: Seth Rollins, Brock Lesnar, Becky Lynch, Bobby Lashley, Roman Reigns, Ronda Rousey, Charlotte Flair oraz Finn Balor. Nie byłoby to nic specjalnego, gdyby nie fakt, że Balor na tych grafikach jest ukazany w postaci Demona. Od razu podłapali to fani, którzy zaczęli spekulować, czy nie oznacza to jakiegoś pojedynku specjalnego dla Irlandczyka. Do tej pory plan na Balora był taki, że ten będzie bronić pasa Interkontynentalnego w Ladder Matchu na Największej Scenie Ze Wszystkich. Jednak w zeszły poniedziałek Finn stracił pas na rzecz Bobby’ego Lashleya. Poniżej jeden z tweetów fanów, którzy zauważyli wyżej wspomnianą zmianę:

Dla przypomnienia Balor ostatni raz walczył jako Demon podczas zeszłorocznego SummerSlam, kiedy to pokonał w bardzo krótkim pojedynku Barona Corbina. W main rosterze Finn jako Demon King jest niepokonany:

– WWE wydało oświadczenie, w którym poinformowało, że RAW Women’s Champion Ronda Rousey została ukarana karą grzywny za swoje akcje z ostatniego epizodu RAW, kiedy to między innymi zaatakowała sędziego. Ze względu na poufność kontraktu Rousey wysokość grzywny nie została ujawniona, jednak federacja poinformowała, że podjęła odpowiednie działania. Poniżej film z zajścia z RAW:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552