Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Lana krytykuje wygląd swojej postaci w WWE 2K19! Gwiazda NXT na gali EVOLVE Wrestling oraz więcej! – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Lana krytykuje wygląd swojej postaci w WWE 2K19! Gwiazda NXT na gali EVOLVE Wrestling oraz więcej!

– Wczoraj został publicznie pokazany wygląd postaci Lany w grze WWE 2K19.

Co ciekawe sama zawodniczka nie jest zadowolona z modelu swojej persony w grze od 2K Sports. Żona Ruseva skomentowała swój wygląd w grze następująco:

Kto to jest ?????? Nigdy nie nosiłam takiego stroju ani nie walczyłam w krótkich włosach, więc jestem bardzo zmieszana tym kim jest ta kobieta.

Jeden z czujnych fanów zawodniczki znalazł sensowną odpowiedź na pokazany wygląd Lany w WWE 2K19. Okazuje się, że twórcy gry wykorzystali wizerunek Lany z jednego z parodiujących tegoroczne Oscarowe produkcje plakatów stworzone przez WWE:

Ale czy to nie Ty?… w tym stroju…

Parodiujący plakat

Nie martwcie się WWE Universe, wynik #LanaDay nie jest niski, ponieważ to jest aktualnie Tonya Harding, profesjonalna łyżwiarka figurowa, która debiutuje w grze WWE! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć piękną Rosjankę.

– Na piątkowej oraz wczorajszej gali EVOLVE Wrestling obecny był jeden z wrestlerów Żółtego Brandu. Velveteen Dream, bo o tym zawodniku mowa, w piątek pokonał Austina Theory’ego, a poprzedniej nocy wygrał pojedynek z Darbym Allinem. Poniżej zdjęcia z pojedynków Velveteen Dreama:

– Na koniec Brie Bella odpowiada na 20 pytań dotyczących swojej siostry, Nikki: