ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ladder match o pas mistrzowski na następnym RAW!, kursy bukmacherskie na niespełna 2 tygodnie przed Royal Rumble

 

– Za tydzień na RAW odbędzie się Ladder match. Walkę zapowiedziano podczas dzisiejszego epizodu, którego wyniki możecie przeczytać TUTAJ. Andrade będzie bronił zawieszonego nad ringiem tytułu United States, a jego przeciwnikiem będzie Rey Mysterio. Panowie rywalizują o Mistrzostwo U.S., odkąd Andrade zdobył je po świętach na Live Evencie w Madison Square Garden.


– Na niespełna 2 tygodnie przed Royal Rumble, sprawdziliśmy kursy bukmacherskie najważniejszych walk tej gali. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa wśród mężczyzn jest Roman Reigns, który zajmuje pierwszą pozycję w każdym zestawieniu. Najczęściej na drugim miejscu znajduje się Brock Lesnar, a zaraz za nim przewijają się Cain Velazquez, Kevin Owens, Drew McIntyre i CM Punk.

U pań równie mocną pozycję, co Reigns u mężczyzn, ma Shayna Baszler, będąca zdecydowaną faworytką bukmacherów. Pierwszą trójkę dopełniają Ronda Rousey i NXT Women’s Champion, Rhea Ripley. Zaraz za nimi można znaleźć Charlotte Flair, Sashę Banks oraz Paige, o której możliwym występie pisaliśmy TUTAJ.

W ciągu ostatnich kilku dni przed Royal Rumble aktualne kursy mogą ulec znacznym zmianom, jednak póki co Roman Reigns i Shayna Baszler to wyraźni faworyci.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552