ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kurt Angle powróci do WWE? Gala Clash of Champions potwierdzona oraz więcej!

kurt-angle-youtube-1
– Ostatnio pojawiły się plotki, że WWE chciałoby z powrotem zatrudnić Kurta Angle’a.

Jak już dobrze wiadomo WWE szykuje się z podziałem obecnego głównego rosteru z powrotem na dwa brandy. Do tego celu federacja potrzebuje zawodników, którzy wypełniliby obydwa brandy. Sporo ostatnio mówiło się o tym, że ludzie Vince’a McMahona kontaktowali się z byłymi gwiazdami WWE w celu sprowadzanie ich z powrotem do federacji. Według plotek jednym z powracających zawodników miałby być złoty medalista Olimpijski, Kurt Angle.

Według źródeł Dave’a Meltzera, WWE wczoraj stwierdziło, że nie jest zainteresowane pozyskaniem z powrotem Kurta Angle’a. Natomiast sam zawodnik niedawno udzielił wywiadu w programie radiowym Marka Maddena. W czasie rozmowy Angle powiedział, że chciałby powrócić do ringu WWE, tylko, że nie wie kiedy. Dodał również, że prowadził rozmowę z Triple H’em na temat powrotu jakieś sześć tygodni temu. Wspomniał jeszcze o tym, że federacja kontaktowała się z nim w sprawie podziału na brandy, jednak nie otrzymał on żadnej oferty.

– Jak już wczoraj informowaliśmy, WWE pojawiły się spekulacje o tym, iż każdy z brandów ma posiadać własną galę PPV z wyjątkiem tak zwanej „Wielkiej Czwórki” (SummerSlam, Survivor Series, Royal Rumble i WrestleMania).

http://wrestlespot.pl/prawdopodobne-wielkie-zmiany-w-galach-wwe-pay-per-view-wywiad-z-deanem-ambrosem-danielem-bryanem-i-wiecej/

Wszystko wskazuje na to, że informacja o Clash of Champions jest prawdziwa. WWE zaczęło właśnie sprzedawać bilety na galę Clash of Champions, która odbędzie się 25 Września 2016 roku. Warto dodać, że ta gala będzie przeznaczona dla brandu RAW. Oficjalnie nie ma jeszcze żadnych informacji co do powrotu takich gal jak No Mercy czy też Backlash, jednak prawdopodobnie to tylko kwestia czasu, aż federacja ogłosi powrót tych gal.

– SmackDown Fallout:

– Na koniec Top 10 momentów z ostatniego SmackDown:

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552