ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Która walka zamknie Survivor Series, Faworyci bukmacherów na Survivor Series oraz więcej

survivor

– PWInsider donosi, że walka Goldberg kontra Brock Lesnar ma zamknąć niedzielną galę Survivor Series. Nie wiadomo jednak czy na 100% ta walka zamknie galę, bowiem drugą prawdopodobną opcją jest to, że to pojedynek męskich drużyn RAW i SmackDown Live zakończy PPV.

– Według bukmacherów podczas niedzielnej gali zwycięzcami swoich walk zostaną: męski zespół RAW, kobiecy zespół SmackDown Live, tag teamowy zespół SmackDown Live, Brock Lesnar, Kalisto i Sami Zayn. Jeśli zwycięstwa dwóch ostatnich panów się potwierdzą, to już nie długo na czerwonej tygodniówce będziemy oglądali dwa pasy mid – cardowe, natomiast na niebieskiej dywizję półciężką.

– WWE podało do informacji, że w pre-show przed galą NXT Takeover: Toronto zasiądą: Charly Caruso, Mauro Ranallo oraz Lita. Program potrwa pół godziny i nie jest zapowiedziany żaden mecz do tej części gali. Transmisja od godziny 2:00 na naszej stronie będzie dostępna w zakładce live.

– Na koniec filmy z kanału WWE na YouTubie:

– Nowa odsłona Power Rankingu przedstawiająca 10 postaci, które najbardziej wyróżniły się pomiędzy galą SummerSlam, a ostatnim tygodniem w WWE:

– Film przedstawiające reakcje zawodników na powrót Undertakera podczas SmackDown Live:

– Film przedstawiający 10 najlepszych akcji Goldberg’a w grze WWE 2K17: