ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto zastąpi Brauna Strowmana w MMC? Informacje o Fastlane i Elimination Chamber 2019!

– Wpis zawiera spoilery z wczorajszego RAW.

– Jak już wiadomo, Braun Strowman obecnie pauzuje z powodu urazu łokcia. Podczas wczorajszej gali Czerwonego Brandu poznaliśmy zawodnika, który zastąpi The Monster Among Mena w Mixed Match Challenge. Partnerem Ember Moon w fazie Play-Off będzie Curt Hawkins. Na RAW Hawkins pojawił się w narożniku Moon w czasie jej pojedynku z Alicią Fox. W ćwierćfinale, który będzie transmitowany dzisiejszej nocy, Ember i Curt zmierzą się z Alicią Fox oraz Jinderem Mahalem.

– Wracając do tematu Strowmana, jego pojedynek z Baronem Corbinem na TLC 2018 jest nadal w planach. Oficjele WWE aktualnie nie planują wprowadzać żadnych zmian w tej walce. Wynika z tego, że wszystkie pogłoski o pojedynku Baron Corbin vs. Kurt Angle na TLC 2018 pozostają tylko plotką.

ZOBACZ TEŻ – REY MYSTERIO O NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI I SWOJEJ SYTUACJI FINANSOWEJ!

– Pomiędzy Royal Rumble 2019 a WrestleManią 35 odbędą się jeszcze dwie gale PPV. Pierwszą z nich będzie Elimination Chamber, które będzie miało miejsce 17 lutego 2019 roku w Houston, Teksas. Natomiast 10 marca 2019 roku w Cleveland w stanie Ohio odbędzie się Fastlane 2019. Z kolei sama przyszłoroczna WrestleMania wystartuje 7 kwietnia co oznacza, że Fastlane i największą galę WWE w roku dzieli niecały miesiąc różnicy.