ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto wpadł na pomysł zwycięstwa Stylesa w MSG? Impact kończy z negocjacjami w sprawie „Broken”? Sprzeczne informacje dotyczące Superstars Shake Up

– AJ Styles był gościem w E&C Pod of Awesomeness, prowadzonym przez Edge’a i Christiana. Został on zapytany między innymi o walkę z Kevinem Owensem w Madison Square Garden:

Według mnie to była mądra decyzja. To coś, z czym nie mieliśmy do czynienia od dłuższego czasu i zrobienie tego w Madison Square Garden sprawia, że jest co coś wielkiego. Sądzę, że to było niesamowite. Myślę, że to był mądry ruch i bardzo mi się podobał. Była głośna reakcja fanów i dało się słyszeć krzyki „On wygrał! Tak!”, ale były też głosy zaniepokojenia, że ktoś odwoła decyzję z zaplecza, jednak gdy nikt nie wyszedł była kolejna wrzawa. To było naprawdę fajne i mądre, gdyż nie jest to robione każdego roku, raz na kilka lat to dobry pomysł. Sądzę, że był to pomysł na zrobienie czegoś innego i to Vince był pomysłodawcą, nikt inny. I tak, to było świetne.

– W Q&A z SI.com, Ed Nordholm wyjaśnił aktualną sytuację pomiędzy GFW i Hardy Boys odnośnie praw do gimmicku „Broken”:

SI:

Jest tak, że producent posiada całość; dla przykładu, osoba która inwestuje w show posiada postacie. Hardys oznajmili, że wydali tysiące dolarów, aby kupić i utworzyć scenerię w Północnej Karolinie na nagrania w ich posiadłości. Czy fakt, że zainwestowali oni więcej pieniędzy w federację i postacie (dla przykładu, 3000% wydanych przez Jeffa w odcinku „Apocalypto” na sam wulkan) zmienia dynamikę posiadania praw w sprawie Hardy kontra Anthem?

Nordholm:

Nie. Federacja zainwestowała miliony dolarów w show telewizyjne w zeszłym roku, wliczając w to wszystkie wydarzenia związane z „Broken Brilliance”. Nie wiem czy Jeff i Matt kupowali coś z własnej kieszeni na wulkany i inne tego typu rzeczy, ale to nie zmienia faktu co mówią ich kontrakty o własności intelektualnej. Jeśli kupowali coś na własną rękę, na pewno nie mówili mi o tym. Sugestia, że to oni sponsorowali to show to absurd.


SI:

Czy sprzedasz kiedyś własność intelektualną o której mowa? Oraz czy zarządałbyś większej sumy pieniędzy, by mogli oni użyć tej kreacji w WWE?

Nordholm:

Przestałem o tym myśleć. Mamy show do wydania i federację oraz brand. Mamy rzeczy po naszej stronie, które są o wiele ważniejsze niż „Broken Brilliance”. Włożyłem wiele wysiłku by rozwiązać to wszystko dzięki mojej dobrej woli na rzecz Hardych, jednak nie osiągnęliśmy porozumienia i musimy iść dalej. Nie wracamy do tego, nie jestem zainteresowany kolejnymi rozmawami na ten temat. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, jednak nie osiągnęliśmy porozumienia, a ja nie zamierzam negocjować w kółko.

– W ostatnich dniach pojawiły się plotki dotyczące kolejnego Superstars Shake Up po SummerSlam. James McKenna z ProWrestlingSheet.com dostał informację, że WWE nie ma zamiaru robić czegoś takiego w 2017 roku. Jednak inne informacje ma Dave Meltzer. Według niego trwają aktualnie rozmowy o przenosinach poszczególnych zawodników pomiędzy brandami. Tym razem w Superstars Shake Up miałoby być zaangażowane również NXT. Kilka gwiazd, które dostały powołania do głównego rosteru, miałoby wrócić na Żółtą Tygodniówkę, by odbudować swoją pozycję.