ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto wpadł na pomysł zwycięstwa Stylesa w MSG? Impact kończy z negocjacjami w sprawie „Broken”? Sprzeczne informacje dotyczące Superstars Shake Up

– AJ Styles był gościem w E&C Pod of Awesomeness, prowadzonym przez Edge’a i Christiana. Został on zapytany między innymi o walkę z Kevinem Owensem w Madison Square Garden:

Według mnie to była mądra decyzja. To coś, z czym nie mieliśmy do czynienia od dłuższego czasu i zrobienie tego w Madison Square Garden sprawia, że jest co coś wielkiego. Sądzę, że to było niesamowite. Myślę, że to był mądry ruch i bardzo mi się podobał. Była głośna reakcja fanów i dało się słyszeć krzyki „On wygrał! Tak!”, ale były też głosy zaniepokojenia, że ktoś odwoła decyzję z zaplecza, jednak gdy nikt nie wyszedł była kolejna wrzawa. To było naprawdę fajne i mądre, gdyż nie jest to robione każdego roku, raz na kilka lat to dobry pomysł. Sądzę, że był to pomysł na zrobienie czegoś innego i to Vince był pomysłodawcą, nikt inny. I tak, to było świetne.

– W Q&A z SI.com, Ed Nordholm wyjaśnił aktualną sytuację pomiędzy GFW i Hardy Boys odnośnie praw do gimmicku „Broken”:

SI:

Jest tak, że producent posiada całość; dla przykładu, osoba która inwestuje w show posiada postacie. Hardys oznajmili, że wydali tysiące dolarów, aby kupić i utworzyć scenerię w Północnej Karolinie na nagrania w ich posiadłości. Czy fakt, że zainwestowali oni więcej pieniędzy w federację i postacie (dla przykładu, 3000% wydanych przez Jeffa w odcinku „Apocalypto” na sam wulkan) zmienia dynamikę posiadania praw w sprawie Hardy kontra Anthem?

Nordholm:

Nie. Federacja zainwestowała miliony dolarów w show telewizyjne w zeszłym roku, wliczając w to wszystkie wydarzenia związane z „Broken Brilliance”. Nie wiem czy Jeff i Matt kupowali coś z własnej kieszeni na wulkany i inne tego typu rzeczy, ale to nie zmienia faktu co mówią ich kontrakty o własności intelektualnej. Jeśli kupowali coś na własną rękę, na pewno nie mówili mi o tym. Sugestia, że to oni sponsorowali to show to absurd.


SI:

Czy sprzedasz kiedyś własność intelektualną o której mowa? Oraz czy zarządałbyś większej sumy pieniędzy, by mogli oni użyć tej kreacji w WWE?

Nordholm:

Przestałem o tym myśleć. Mamy show do wydania i federację oraz brand. Mamy rzeczy po naszej stronie, które są o wiele ważniejsze niż „Broken Brilliance”. Włożyłem wiele wysiłku by rozwiązać to wszystko dzięki mojej dobrej woli na rzecz Hardych, jednak nie osiągnęliśmy porozumienia i musimy iść dalej. Nie wracamy do tego, nie jestem zainteresowany kolejnymi rozmawami na ten temat. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, jednak nie osiągnęliśmy porozumienia, a ja nie zamierzam negocjować w kółko.

– W ostatnich dniach pojawiły się plotki dotyczące kolejnego Superstars Shake Up po SummerSlam. James McKenna z ProWrestlingSheet.com dostał informację, że WWE nie ma zamiaru robić czegoś takiego w 2017 roku. Jednak inne informacje ma Dave Meltzer. Według niego trwają aktualnie rozmowy o przenosinach poszczególnych zawodników pomiędzy brandami. Tym razem w Superstars Shake Up miałoby być zaangażowane również NXT. Kilka gwiazd, które dostały powołania do głównego rosteru, miałoby wrócić na Żółtą Tygodniówkę, by odbudować swoją pozycję.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783