ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto wiedział o ogłoszeniu Reignsa?, Operacja Jima Rossa oraz więcej!

– Jak informowaliśmy wcześniej, podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW Roman Reigns wyznał, że 11 lat temu pokonał nowotwór, który jednak wrócił i jest zmuszony do zawieszenia swojej kariery wrestlera.

Po całej przemowie, kiedy Reigns wyszedł na rampę, pojawili się Dean Ambrose oraz Seth Rollins. Łatwo było zauważyć że są oni zszokowani tą informacją i nie kryli łez, z resztą jak reszta członków federacji których mogliśmy ujrzeć w filmie, który WWE udostępniło na swoim kanale YouTube. Wszystko wskazuje na to, że najbliżsi przyjaciele Reignsa tacy jak Rollins i Ambrose nie otrzymali tej informacji wcześniej. Więc kto wiedział o tym co Reigns chce ogłosić? Jak podaje PWInsider, 99% osób pracujących w WWE nie miało pojęcia o problemie byłego mistrza WWE. Wiedzę na ten temat posiadali najwyżej położeni pracownicy federacji tacy jak oczywiście Vince McMahon czy Triple H.

– Jim Ross przejdzie zabieg w przyszłym tygodniu. Potwierdził to w ostatnim odcinku swojego podcastu. Operacja ma za zadanie usunięcie części raka skóry z ramienia Rossa. Z nowotworem walczy on od 2016 roku. Nie przeszkodzi mu to jednak w dalszej pracy, gdyż dzień pózniej udaje się na rejs Chrisa Jericho „Chris Jericho Cruise”. W tym samym epizodzie słuchowiska wypowiedział się na temat Romana Reignsa oraz jego choroby. Ross mocno wierzye, że Joe po raz kolejny przezwycięży chorobę.

– Włodarze hali sportowej Madison Square Garden umieścili billboard ze specjalną dedykacją dla Romana Reignsa:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552