ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto rozpisał walkę Angle vs McIntyre? Nowy styl życia Stone Colda

– Na minionym RAW Drew McIntyre pokonał Kurta Angle w walce wieczoru. Nie było to jednak zwykłe zwycięstwo. Drew dominował przez niemal całą walkę, a zakończył ją wykonując najpierw Angle Slam, a następnie Angle Lock, czyli finishery z arsenału mistrza olimpijskiego. Dziennikarz Sports Illustrated – Justin Barrasso poinformował, że walkę rozpisali Vince McMahon i Kurt Angle. To Angle miał zainicjować ten pomysł, a Drew dowiedział się o wszystkim po spotkaniu z Vince’a z Kurtem. Skrót tej walki można obejrzeć poniżej:

Warto wspomnieć, że przed odejściem Angle’a z TNA, bardzo nalegał on na stoczenie kolejnej walki z Drew Galloway’em (ringname McIntyre’a ze sceny niezależnej) i zwycięstwo Szkota. Vince McMahon i oficjele mają być bardzo zadowoleni z postawy byłego mistrza NXT, a poparcie Kurta tylko mu pomoże.

ZOBACZ TEŻ – OFICJELE NIE SĄ ZADOWOLENI ZE STROWMANA? LECZENIE REIGNSA!

– Podczas swojego podcastu, Steve Austin wypowiedział się na temat nowego stylu życia, odsunięcia alkoholu i przemiany fizycznej:

Mój program żywieniowy jest fantastyczny. Pilnuję tego co jem. Nie piłem alkoholu już od 14 dni. Kilogramy lecą w dół. Jestem coraz silniejszy. Jezu Chryste, robię się silny jak cholerny koń! Brak alkoholu, regularne ćwiczenia z ciężarami oraz jedzenie tego co powinno się jeść sprawia, że różnica jest ogromna. Robię też DDP Yogę. Skaczę i rozciągam się jak cheerleaderka. Jestem rozciągnięty jak skur*****! Program Dallasa działa świetnie. Doceniam to, Dallas. Doceniam to, człowieku. To świetny program. Będę się go trzymał!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783