ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto rozpisał walkę Angle vs McIntyre? Nowy styl życia Stone Colda

– Na minionym RAW Drew McIntyre pokonał Kurta Angle w walce wieczoru. Nie było to jednak zwykłe zwycięstwo. Drew dominował przez niemal całą walkę, a zakończył ją wykonując najpierw Angle Slam, a następnie Angle Lock, czyli finishery z arsenału mistrza olimpijskiego. Dziennikarz Sports Illustrated – Justin Barrasso poinformował, że walkę rozpisali Vince McMahon i Kurt Angle. To Angle miał zainicjować ten pomysł, a Drew dowiedział się o wszystkim po spotkaniu z Vince’a z Kurtem. Skrót tej walki można obejrzeć poniżej:

Warto wspomnieć, że przed odejściem Angle’a z TNA, bardzo nalegał on na stoczenie kolejnej walki z Drew Galloway’em (ringname McIntyre’a ze sceny niezależnej) i zwycięstwo Szkota. Vince McMahon i oficjele mają być bardzo zadowoleni z postawy byłego mistrza NXT, a poparcie Kurta tylko mu pomoże.

ZOBACZ TEŻ – OFICJELE NIE SĄ ZADOWOLENI ZE STROWMANA? LECZENIE REIGNSA!

– Podczas swojego podcastu, Steve Austin wypowiedział się na temat nowego stylu życia, odsunięcia alkoholu i przemiany fizycznej:

Mój program żywieniowy jest fantastyczny. Pilnuję tego co jem. Nie piłem alkoholu już od 14 dni. Kilogramy lecą w dół. Jestem coraz silniejszy. Jezu Chryste, robię się silny jak cholerny koń! Brak alkoholu, regularne ćwiczenia z ciężarami oraz jedzenie tego co powinno się jeść sprawia, że różnica jest ogromna. Robię też DDP Yogę. Skaczę i rozciągam się jak cheerleaderka. Jestem rozciągnięty jak skur*****! Program Dallasa działa świetnie. Doceniam to, Dallas. Doceniam to, człowieku. To świetny program. Będę się go trzymał!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556