ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto posiada prawo do gimmicku „Broken” Matta Hardy’ego? Powód słabej reakcji na debiut Alberto El Patrona w Impact Wrestling oraz więcej!

– Jak donosi PWInsider, istnieją pewne kwestie prawne, które zabraniają braciom Hardy używania gimmicku „Broken” poza Impact Wrestling.

To było właśnie powodem, dla którego The Hardys podczas ROH 15th Anniversary nie użyli gimmicku „Broken”. Anthem sports, czyli włodarze Impact Wrestling niedawno przesłali do ROH nakaz zaprzestania używania ich własności intelektualnej, którym jest właśnie gimmick „Broken”.

Mimo tych legalnych pogróżek, Matt Hardy nadal używa gimmicku z poprzedniej federacji na swoim Twitterze:

Z kolei żona Matta, Reby Hardy, uważa, iż Impact Wrestling nie posiada prawnych podstaw do tego, aby rościć sobie prawo do gimmicku jej męża. Dodatkowo Reby twierdzi, że ten gimmick legalnie należy do rodziny Hardy.

– Jak już informowaliśmy, Alberto El Patron znany w WWE jako Alberto Del Rio, zadebiutował na Impact Wrestling. Podczas emisji odcinka w którym zawodnik debiutował można usłyszeć, że fani byli praktycznie cicho podczas jego wejścia. Jest to związane z małym błędem, który pojawił się podczas wejścia Alberto na ring. Okazało się, że na titantronie widnieje błąd w nazwie wrestlera i zamiast „Alberto El Patron” widniało tam „Alberto De Patron”. Wrestler był zmuszony do ponownego wyjścia na ring. Warto dodać, że przy pierwszym wyjściu El Patron zdobył ogromną reakcję od publiczności:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556