ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto pomógł Becky Lynch dostać się do WWE? Nowe twarze na 205 Live, Postanowienia noworoczne gwiazd WWE

– Dyrektor generalny WWE 205 Live – Drake Maverick pojawił się w tym tygodniu w programie i mówił o tym, jak wielkie ma plany, aby przejść do dywizji w 2019 roku, jak widać na poniższym filmie.

Nowy rok to nowe możliwości. W roku 2018 dywizja cruiserweight przyniosła niezwykłą transformację, ale dopóki jestem dyrektorem generalnym 205 Live, nie mam zamiaru spoczywać na laurach, byłem zajęty podczas wakacji, kontaktując się z generalnymi dyrektorami innych brandów oraz odkrywając wszystkie zakątki świata, aby podnieść poziom rywalizacji w 205 Live. Oznacza to, że WWE Universe może spodziewać się nowych twarzy na 205 Live oraz oczekiwać ostrej konkurencji. Spodziewam się, że wszyscy w dywizji wzmocnią swoje umiejętności i staną na wysokości zadania. To będzie ekscytujący rok, a 205 Live stanie się miejscem najlepszych wrestlerów na świecie.

– WWE Hall of Famer – Jim Ross obchodził wczoraj swoje 67 urodziny. Becky Lynch opublikowała tweeta z tej okazji, życząc mężczyźnie wszystkiego najlepszego oraz ujawniając, że był jedną z osób, które sprowadziły ją do WWE. Ross został zwolniony przez WWE we wrześniu 2013 roku, tego samego roku, w kwietniu – Lynch została zakontraktowana.

Wszystkiego najlepszego, JR. Jesteś jednym z ludzi, którzy mnie zatrudnili i zobaczyli coś we mnie, zanim ktokolwiek inny to zrobił. Mam nadzieję, że masz wspaniały dzień.

– Poniżej znajduje się najnowszy odcinek serii WWE „Pop Question”, w którym gwiazdy WWE opowiedziały nieco o swoich noworocznych postanowieniach na rok 2019. W filmie występują: Samoa Joe, Renee Young, AJ Styles, Jeff Hardy, The Singh Brothers, Alexa Bliss, The Miz, Mandy Rose, Bayley i Mustafa Ali. Miz oznajmił, że jego postanowieniem jest bycie najlepszym tatą dla swojej córeczki – Monroe. Billie Key i Peyton Royce z IIconics chcą wspiąć się na Mount Everest. Bliss chce więcej pracować, Mandy Rose chce zostać mistrzynią kobiet SmackDown, a Bayley chce wygrać tytuły tag teamowe dla kobiet z Sashą Banks.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556