ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto opuści WWE w najbliższym czasie? Emma o swoim zwolnieniu, Plany dla Reignsa i The Shield

– W minioną niedzielę w WWE doszło aż do 3 zwolnień. Federację opuścili Darren Young, Emma oraz Summer Rae. Spekuluje się jednak, że do kolejnych zwolnień może dojść już w najbliższych dniach. W ostatnim czasie na Twitterze kilku zawodników opublikowało dwuznaczne tweety, a zaliczają się do nich między innymi Finn Balor i Rusev. Karl Anderson i Luke Gallows usunęli ze swojego statusu na Twitterze wzmiankę o pracy w WWE, jednak według najnowszych informacji byli oni widziani na pokładzie samolotu lecącego dzisiaj do Wielkiej Brytanii na kolejne Live Eventy.

https://twitter.com/KarlAndersonWWE/status/925203075220103170

– Emma opublikowała krótkie oświadczenie na Twitterze dotyczące jej zwolnienia z WWE:

Jestem szczęściarą mając tak niesamowitą rodzinę, przyjaciół i fanów na świecie! Jestem podekscytowana przyszłością. Najlepsze dopiero nadejdzie!

– Lekarze nie zgodzili się na powrót Romana Reignsa. Samoańczyk kolejny tydzień był nieobecny na RAW i aktualnie najbliższą datą kiedy można spodziewać się jego powrotu jest 13 listopada, tydzień przed Survivor Series. WWE wciąż ma w planach walkę The Shield w pełnym składzie. Prawdopodobnie ich rywalami będą Kane, Sheamus i Cesaro, jednak skład ich przeciwników może ulec zmianie.