ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto odtworzy postać Hulka Hogana w filmie? Kofi Kingston o rozpadzie The New Day, Z kim spotyka się Charlotte Flair?

– Według ET Canada, aktor Chris Hemsworth podpisał kontrakt z Netflixem oraz WWE Hall of Famerem – Hulkiem Hoganem, w celu odegrania roli w filmie biograficznym wrestlera. Nowy film skupi się na wybiciu się Hulkstera w pro wrestlingu i początkach Hulkamanii. Hogan będzie pracował jako konsultant w filmie i będzie działał jako producent wykonawczy wraz z Hemsworthem, reżyserem Toddem Phillipsem i Bradleyem Cooperem. ‚The Hollywood Reporter’ twierdzi, że Eric Bischoff jest jednym z producentów, tak samo jak Hemsworth. Film skupi się na karierze Hogana w pro wrestlingu, ale nie będzie dotyczył jego późniejszych lat życia, w tym rozwodu ze strony jego pierwszej żony, skandalu z sex taśmą i pozwu przeciwko Gawkerowi.

 

– WWE Superstar – Kofi Kingston ostatnio rozmawiał z ‚The Canton Repository’. Członek New Day stwierdził, że grupa działała tak dobrze ze względu na ich niesamowitą chemię. Kofi stwierdził, że nie kłócił się z Big E i Xavierem Woodsem od czasu powstania ich grupy (prawie 5 lat).

Jesteśmy na równi, a nasza chemia jest niewiarygodna. Kiedy wychodzimy na ring mamy prawdziwy ubaw. Nie jesteśmy po prostu postaciami, które tak się zachowują, to nasza prawdziwa energia, która działa na ludzi i staje się zaraźliwa. Z chłopakami podróżujemy razem już prawie pięć lat i nigdy nie wdaliśmy się w bójkę. Wszyscy mamy takie same zainteresowania, to samo hobby, wszyscy chcemy być najlepsi i każdy z nas chce stać na czele WWE. Mamy szczęście będąc w miejscu, w którym się znajdujemy obecnie. Od samego początku The New Day powiedzieliśmy Vince’owi McMahonowi, że bez względu na to, co nam zaproponuje, my będziemy w stanie sprawić, aby to dobrze działało, ponieważ wierzyliśmy w chemię, która była pomiędzy nami. Mieliśmy zupełnie inną wizję niż Vince. Na pomysł, który nam podrzucił, stwierdziliśmy: ‚Okej, on naprawdę będzie polegał na naszej gwarancji, którą daliśmy mu, obiecując, że zrobimy cokolwiek co nam da na sto procent. Zrobiliśmy to, wywoływaliśmy wiele pozytywnych emocji od ludzi i naprawdę o to w tym wszystkim chodziło. W końcu mogliśmy robić coś, co chcieliśmy i lubiliśmy. I tak zostało do dnia dzisiejszego.

Kingston został również zapytany o możliwość rozpadu grupy, ale dał on jasno do zrozumienia, że ​​według niego ten pomysł nie ma sensu.

Zawsze myślałem stereotypowo, że gdy masz grupę lub tag team jest to kwestią czasu, zanim dojdzie do ich rozpadu. Ale u nas jest inaczej, ponieważ myślę, że mamy coś, czego nikt inny nie ma oraz żadna grupa nie miała przez długi czas. Wszyscy jesteśmy zabawni, każdy z nas bardzo dobrze walczy i dobrze działa na mikrofonie. Dla mnie rozpad nie ma większego sensu. Razem jesteśmy lepsi, niż kiedykolwiek byliśmy. Teraz robimy o wiele więcej jako grupa, niż kiedy każdy z nas działał osobno. Bywa tak, że gdy zespoły się rozpadają, zawodnicy radzą sobie o wiele lepiej. Trudno tak powiedzieć o nas i trudno usprawiedliwić to tym, co robimy teraz, dzięki sprzedaży naszych produktów, fanom, których mamy, ludziom przychodzącym na naleśniki, Booty-O’s i lody. Mamy unikalny sposób łączenia się z tłumem, więc nie ma sensu rozdzielać nas w ogóle, nawet gdybyśmy chcieli.

 

 

– Wygląda na to, że Charlotte Flair nie jest już singielką. Świat obiegła informacja o tym, że ‚The Queen’ spotyka się z gwiazdą SmackDown LIVE. Według Seana Rossa Sappa z Fightful.com, Charlotte spotyka się z Andrade ( Andrade „Cien” Almas). Ta pogłoska zaczęła nabierać rozgłosu po tym, jak jeden z fanów stwierdził, że zauważył Flair i Andrade wtulonych w siebie w środę rano na lotnisku w Charlotte Douglas International Airport. Charlotte była już dwukrotnie mężatką. Poślubiła Riki Johnsona w maju 2010 roku. Para rozwiodła się w lutym 2013 W Hillsborough County na Florydzie. W ‚Second Nature’ – wspólnej biografii jej i ojca wydanej pod koniec 2017 roku, ujawniła, że ​​rzekomo opuściła Johnsona po tym, jak padła ofiarą licznych ataków przemocy domowej. W październiku 2018 roku, Johnson złożył pozew przeciwko Flair, autorowi Brianowi Shieldsowi, jej ojcu i WWE za zniesławiające oświadczenia, które zostały ujawnione w książce. W 2013 roku, Flair po raz drugi wyszła za mąż, tym razem za Thomasa Latimera, lepiej znanego pod pseudonimem Bram. Ich rozwód został sfinalizowany 29 października 2015 roku w stanie Floryda.Potraktujcie to z przymrużeniem oka.

Niedługo potem fan napisał na Twitterze: ‚Ric chce zabrać Andrade na scenę Main Event. Król strategii’. Sapp odpowiedział na to, sugerując, że Charlotte i Andrade spotykają się już od miesiąca.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778