ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto namówił Andrade „Cien” Almasa do pozostania w WWE?

– Andrade „Cien” Almas udzielił wywiadu Milenio.com. NXT Champion poruszył m.in. kwestię swojego niezadowolenia z pracy w WWE. Kariera Meksykanina w NXT początkowo nie zapowiadała się dobrze. Almas w pewnym momencie rozważał zmianę pracodawcy, jednak ostatecznie zdecydował się zostać, czego efektem był push i awans na pozycję, jaką zajmuje obecnie.

Kiedy przyszedłem do WWE czułem, jakbym zaliczał regres przez brak szans i krytykę. Wtedy porozmawiałem z Alberto Del Rio, który powiedział mi, że powinienem się powstrzymać i w końcu dostanę swoją szansę, więc wciąż walczyłem o to, co chciałem.

Andrade na NXT TakeOver: New Orleans będzie bronił swojego mistrzostwa w walce przeciwko Aleisterowi Blackowi. Faworytem tego starcia jest Black. „Cien” zaś przymierzany jest do przejścia do głównego rosteru.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778