ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto może wrócić do Impact Wrestling, Status Jacka Swaggera, Cody Rhodes vs. Kurt Angle i więcej!

– PWInsider donosi, że Jack Swagger wciąż jest pod kontraktem z WWE, ponieważ nie dostał jeszcze zgody na jego rozwiązanie. Ta formalność w najbliższych dniach zostanie dopełniona i były World Heavyweight Champion będzie wolnym agentem. Tradycyjnie w przypadku szybszego odejścia niż po wygaśnięciu kontraktu zawodnika, obowiązuje 90 dniowy zakaz występów telewizyjnych w innych federacjach.

– Kolejne osoby mogą wkrótce zawitać do Impact Wrestling. Są to Matt Morgan i Bully Ray. Morgan na 100 % weźmie udział w trwających tapingach, ponieważ był widziany w Orlando. Natomiast Bully Ray wciąż nie ma kontraktu, ponieważ jego rozmowy z federacją trwają. Pierwotny plan porozumienia zakładał, że były zawodnik WWE już podczas pierwszej walki po powrocie zostanie nowym mistrzem świata wagi ciężkiej, czyli najprawdopodobniej wszedłby w miejsce Alberto El Patrona. Więcej o sytuacji z El Patronem znajdziecie tutaj

– Cody Rhodes pokonał Kurta Angle’a podczas gali Wrestlefest XXI. Stypulacją pojedynku był Steel Cage Match. Podczas walki członek Bullet Clubu wykonał widowiskowy Moonsault ze szczytu klatki, jednak chybił. Poniżej znajdziecie tweeta z tą akcją. Na gali pojawili się także Ryback, The Great Khali, The Godfather oraz Jerry „The King” Lawler.

„Cody Rhodes jest szaloną osobą.”

– Cesaro oraz Rusev podziękowali Jackowi Swaggerowi za pracę w WWE:

„Mężczyzna, który prawie złamał moją kostkę… kilka razy. Bardzo silny i zawsze kreatywny.”

– Na koniec najnowsze Top 10 oraz 2-on-1 Handicap Match-  Brock Lesnar vs. Bray Wyatt & Luke Harper z kanału WWE na YouTube: