ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto jest najlepszym zawodnikiem w historii według Chrisa Jericho? Kolejny zawodnik prosi o zwolnienie oraz więcej!

– Chris Jericho był ostatnio gościem ‚Inside The Ropes’.

Podczas wywiadu Jericho opowiadał o swoich najbardziej pamiętnych momentach WrestleManii, w tym o swoim wyjątkowym meczu z ‚The Heartbreak Kid’ – Shawnem Michaelsem na WrestleManii 19.

Dla Jericho rywalizacja w ringu z takim fenomenalnym talentem jak Michaels sprawiła, że ​​był podekscytowany samą ekspozycją ich feudu. Wyjaśnił jednak, że zanim Michaels i Vince McMahon skonsultowali się w tej sprawie, ich rywalizacja nigdy wcześniej nie została zaplanowana.

Shawn Michaels jest lepszy niż 75% głównego rosteru… Moim zdaniem jest on najlepszym zawodnikiem w historii. Nie Ric Flair, nie Bret Hart – jak dla mnie jest to Shawn Michaels.

To miało być pojedynczą interakcją, która miała miejsce podczas programu Y2J’a – ‚Highlight Reel’. Jednak dyskusja obydwu mężczyzn doprowadziła do sporu, który ostatecznie został rozwiązany na WrestleManii 19. Jericho ujawnił, że pierwotne plany na tamtejszą WrestleManię zakładały pojedynek pomiędzy nim a WWE Hall of Famerem – Edge’em.

To miała być jednorazowa akcja. Miałem po prostu poniżyć Shawna w ‚Highlight Reel’, on miał sprzedać mi superkicka w twarz i to wszystko. Pamiętam, jak schodziliśmy razem na zaplecze, tam zobaczyłem szeroko uśmiechniętego Vince’a. Shawn spojrzał na niego i powiedział ‚To pieniądze’. A Vince odpowiedział: ‚Masz rację, to żyła złota!’ I właśnie tak to wszystko się zaczęło. To było dokładne przeciwieństwo WrestleManii X8: była to genialna historia, świetna podbudowa, co prawda nie był to main event, ale walka skradła całe show. Był to jeden z najlepszych pojedynków w historii WrestleManii.

 

– WrestleMania 35 zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu gwiazdy WWE zaczynają udzielać się w mediach społecznościowych bardziej niż zwykle. Jedną z takich gwiazd okazała się być Bayley – mistrzyni kobiet tag team podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi walk na największej gali roku. O dziwo, wpis nie dotyczył walki o tytuły tag teamowe kobiet, ani żadej z jej uczestniczek. Bayley poinformowała użytkowników Twittera, aby dotarli do WWE i powiedzieli, że chce zobaczyć starcie o mistrzostwa tag teamowe RAW (The Revival vs. Roode & Gable).

Pozwólcie mi zobaczyć Revival vs. Roode & Gable na WrestleManii. Mogę usiąść w pierwszym rzędzie.

 

– Casey Michael – właściciel ‚Squared Circle Sirens’, poinformował, że Ricardo Miller najwyraźniej poprosił go o zwolnienie z obszaru rozwojowego WWE NXT. Stało się to zaledwie dzień po tym, jak Stacey Ervin Jr. również zakończył swoją przygodę z NXT, prosząc firmę o zwolnienie po ostatnim wydarzeniu, które zakończyło się dla mężczyzny wstrząsem mózgu.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552