ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto był przeciwny alter ego Balora? Wrestlerka urodzi 4 dzieci, Co z przyszłością Reya Mysterio?


– W wywiadzie z Al Arabiya, Finn Balor opowiedział o początkach tworzenia gimmicku demona.

O tym kto był przeciwny temu pomysłowi:

Szczerze, gdy Demon pojawił się po raz pierwszy, nie był on nazywany Demonem. Po prostu chciałem pomalować swoje ciało. Po raz pierwszy gdy o tym wspomniałem, Karl Anderson stwierdził, że nie powinienem tego robić. Powiedział mi, że ludzie mnie wyśmieją i stanę się pośmiewiskiem.

O pomysłach na malunki:

Mogę śmiało nazwać to sztuką. Nie możesz przewidzieć jak pomalujesz kolejne części swojego ciała długo przed malowaniem. Jeśli zamierzam coś narysować, dzień przed tym nadal nie wiem co to będzie. To wszystko jest interpretacją tego jak czuję się danego dnia i co wydaje mi się być najlepszą rzeczą w mojej głowie w danym momencie. Będę miał kilka ciekawych pomysłów tu i tam, może zrobię to, a może tamto, ale ostateczną decyzję podejmę dopiero o 18:00. Wtedy siadam i zaczynam malować.

Cały wywiad możecie prześledzić tutaj.

– Była diva WWE i członkini dywizji TNA Knockout, Christy Hemme ogłosiła na YouTube zajście w ciążę z czwórką dzieci:

Więc, jestem w ciąży, yay! Starałam się od długiego czasu i jestem bardzo, bardzo podekscytowana. Nie noszę jednak tylko jednego dziecka. Nie noszę również dwójki… ani trójki, nie, nie, nie. Noszę czwórkę!

Dodała również, że w związku z noszeniem czwórki dzieci wiąże się ogromne ryzyko, będzie musiała spędzić większość czasu w łóżku lub szpitalu.

– Dave Meltzer podaje, że rozmowy pomiędzy Reyem Mysterio a GFW utkwiły w martwym punkcie. Luchador miał być rywalem Albero El Patrona na Bound For Glory PPV. Gdy negocjacje upadły zmieniono plany na Jeff Jarrett vs El Patron.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552