ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto był odpowiedzialny za ostatnie RAW? Wyniki oglądalności Czerwonej Tygodniówki!

– Ostatnie Monday Night RAW przyniosło wiele zmian, a na gali pojawił się sam Vince McMahon.

Oczywiście było to spowodowane spadkiem liczby widzów przez ostatnie tygodnie. Do internetu wyciekła lista producentów odpowiedzialnych za dane pojedynki oraz segmenty, które ujrzeliśmy na ostatnim RAW. Z arkuszu wynika, że za Gauntlet match kobiet, w którym wygrała Natalya, zostając pretendentką do pasa kobiet Czerwonego Brandu, odpowiedzialni byli Tyson Kidd oraz Jason Jordan. Warto dodać, że niedawno Tyson Kidd w wywiadzie ujawnił, że obecnie pracuje z dywizją kobiet RAW. Co do Jasona Jordana to również w przeszłości pojawiły się plotki, jakoby zawodnik pracował obecnie na zapleczu jako producent w czasie rekonwalescencji po operacji szyi, a teraz mamy potwierdzone informacje na temat obecnej roli zawodnika.

Innymi producentami odpowiedzialnymi za RAW byli Michael Hayes, Arn Anderson, Jamie Noble, Dean Malenko oraz Devon Dudley.

Poniżej możecie obejrzeć wyżej wymieniony arkusz:

[Raw Spoiler] Producers of Raw tonight from r/SquaredCircle

ZOBACZ TEŻ – KONIEC SPEKULACJI NA TEMAT BRAYA WYATTA, CZY YOUNG BUCK ODRZUCILI OFERTĘ WWE?

– Monday Night RAW z powracającym do TV Vincem McMahonem obejrzało średnio 2,547 miliona widzów. Jest to wynik o 16% lepszy względem poprzedniego epizodu, gdzie udało się przyciągnąć przed ekrany 2,194 miliona widzów. Warto wspomnieć, że w poprzednim tygodniu RAW miało najniższą oglądalność w historii show. Dodatkowo ostatni epizod gali Czerwonego Rosteru miał najwyższą oglądalność od RAW, które miało miejsce 22 października, gdzie Roman Reigns ze względu na nawrót choroby nowotworowej zawiesił karierę wrestlerską i zrzekł się pasa Universal.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552