ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto będzie w walce wieczoru gali Fastlane 2018? Zapowiedziany powrót na kolejnym SD oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego epizodu SmackDown Live!

– Podczas wczorajszego odcinka Błękitnej Tygodniówki poznaliśmy skład walki wieczoru gali Fastlane 2018.

Mistrz WWE AJ Styles będzie bronił swojego tytułu w Triple threat matchu a jego rywalami będą Kevin Owens oraz Sami Zayn. Decyzję o tym pojedynku wydał generalny manager SD Daniel Bryan gdy wczorajszy #1 contender match pomiędzy Zaynem a Owensem nie został rozstrzygnięty po interwencji AJ Stylesa.

Fastlane 2018 odbędzie się 11 marca na Nationwide Arena w Columbus, Ohio i będzie ostatnim PPV przed WrestleManią 34, gdzie obecnie w planach ma odbyć się pojedynek o pas WWE pomiędzy Stylesem a zwycięzcą tegorocznego Royal Rumble matchu, Shinsuke Nakamurą. Na chwilę obecną nie ogłoszono innych pojedynków na Fastlane, jednakże to kwestia tygodni i w razie nowych informacji o tejże gali, będziemy Was informować na bieżąco.

– Na przyszłym SmackDown Live dojdzie do powrotu Dolpha Zigglera na SD. Będzie to pierwszy występ zawodnika na SD od czasu, gdy 26 grudnia zeszłego roku zwakował tytuł mistrzowski Stanów Zjednoczonych na gali SD Live. Dolph Ziggler zmierzy się z Baronem Corbinem:

– Na sam koniec SmackDown Fallout:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778