ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto będzie przeciwnikiem Stinga na WrestleManii 32?

20150624_ARTICLE_UndertakerVS_matches_Sting

Jeśli Sting wyleczy swoją kontuzję, której nabawił się podczas main eventu Night of Champions, a Undertaker zechce zawalczyć na WM 32, wymarzony przez wielu mecz tej dwójki…nie odbędzie się. Jak donosi Wrestling Observer Newsletter, WWE chce aby to Bray Wyatt był przeciwnikiem Stinga.

W tym roku Undertaker prowadził feud z Brockiem Lesnarem, z którym zmierzył się na SummerSlam. Był to rewanż za przerwanie streaku Deadmana na WrestleManii XXX. Obecnie czeka ich starcie na Hell in a Cell, które zakończy ten konflikt. Sting z kolei przegrał swój debiut na WrestleManii 31 i został dość poważnie kontuzjowany podczas gali Night of Champions.

O ile Undertaker nie ma zaplanowanego przeciwnika na WrestleManię 32(przynajmniej na razie), to mecz między Brayem Wyattem a Stingiem również stoi pod znakiem zapytania. Wszystko bowiem zależy od tego czy Sting wyleczy swoją kontuzję, w przeciwnym razie WWE będzie szukało nowego przeciwnika dla Wyatta.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783