ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto będzie kontrolował NXT?, Reakcje zawodników na przenosiny Żółtego Brandu


– WWE NXT już od 18 września będzie się pojawiać na USA Network. Show będzie nadawane na żywo i ma przyciągnąć nowych widzów. Jak podaje Pro Wrestling Sheet, jest to jedyny powód tej zmiany i nie ma ona na celu przekazania kontroli nad produktem innym osobom. Za całość odpowiedzialny cały czas będzie Triple H, a NXT pozostanie tym show, którym było wcześniej.

– Zmiany w Żółtym Brandzie przyciągnęły uwagę nie tylko fanów, ale i persony związane z wrestlingiem. Na Twitterze od momentu ogłoszenia zrobiło się bardzo głośno. Oto niektóre z wypowiedzi:

Gratulacje dla @WWENXT za zrobienie wielkiego kroku wspólnie z @USA_Network. Liderzy wyścigu jadą zawsze szybciej, gdy mają kogoś tuż za plecami. To będzie niezła zabawa obserwować po której stronie stanie świat! #ChooseJericho @AEWrestling @AEWonTNT

https://twitter.com/mauroranallo/status/1163817129759522820

Miałem zaszczyt być częścią pierwszej transmisji @SmackDownLive na @USA_Network. Jestem jeszcze bardziej podekscytowany byciem częścią @WWENXT wspólnie z @McGuinessNigel & @TheBethPhoenix na USA! Zrobimy to na żywo!

Rozpocząłem pracę w @WWE będąc częścią @WWENXT. Chciałem przesłać wiadomość o sztuce, jaką jest wrestling. Jestem bardzo podekscytowany. @usanetwork

Cóż… zapnijcie pasy!

Nie boimy się.