ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto będzie gospodarzem kolejnych WrestleManii?, SmackDown Live będzie kolidować z galami w Arabii Saudyjskiej i więcej!

– Kolejne zachwiania na linii WWE-Arabia Saudyjska. Tym razem problemem jest data emisji SmackDown Live.

Jak powszechnie wiadomo, wraz z przejściem SmackDown Live na FOX, 4 października tego roku zmieni się również dzień emisji Niebieskiej Tygodniówki. Według ramowego planu ma to być piątek. Zmiana ta ma kolidować z galami WWE w Arabii Saudyjskiej, które dotychczas odbywały się właśnie w piątki. Prawdopodobnie włodarze WWE będą się starali nakłonić saudyjskie władze na zmianę terminu gal w tym państwie. Najbliższa gala jest zaplanowana w dzień Wszystkich Świętych, a więc 1 listopada.

– Chociaż WWE wybrało już gospodarza WrestleManii 36 (została nim Tampa na Florydzie), to federacja zastanawia się nad lokalizacjami kolejnych gal. Strona Heel By Nature doszła do potencjalnych 23 miast, które mogą kandydować do miana gospodarza największej gali WWE w roku. Poza lokalizacjami w USA znalazły się tam także meksykańskie Mexico City, kanadyjskie Toronto oraz stolica Wielkiej Brytanii, a więc Londyn. Do tej pory WrestleMania gościła tylko dwukrotnie poza granicami Stanów Zjednoczonych, właśnie w Toronto (WM VI oraz WM XVIII). Poniżej pełna lista kandydatów do pełnienia funkcji miasta gospodarza WrestleManii 37 i następnych:

— Waszyngton,DC
— Boston, MA
— Toronto (Kanada)
— Mexico City (Meksyk)
— Phoenix-Glendale, AZ
— Houston, TX
— Los Angeles, CA
— New Orleans, LA
— Tampa, FL
— Seattle, WA
— San Diego, CA
— San Francisco-Santa Clara-San Jose, CA
— Londyn (Wielka Brytania)
— Indianapolis, IN
— Las Vegas, NV
— Miami, FL
— Chicago, IL
— Filadelfia, PA
— Atlanta, GA
— Orlando, FL
— Dallas-Fort Worth -Arlington, TX
— Jacksonville, FL
— San Antonio, TX

– Stacja telewizyjna BT Sport poinformowała, że będzie emitować programy WWE w Wielkiej Brytanii i Irlandii począwszy od stycznia 2020 roku. W ofercie stacji znajdą się RAW, SmackDown Live oraz gale PPV. Współpraca BT Sport z WWE została podpisana na kilka najbliższych lat. W ostatnich BT Sport transmituje rozgrywki piłkarskie lig angielskiej, szkockiej, niemieckiej, włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej, koreańskiej, Ligę Mistrzów, Ligę Narodów oraz Ligę Europy, rozgrywki pucharowe w Anglii, UFC, Moto GP, rozgrywki rugby oraz gale bokserskie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552