ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kto atakował Breezango?, Kurt Angle na temat powrotu do ringu i więcej!

– Według F4WOnline prawdopodobnie dziś na SmackDown odbędzie się segment, w którym zostaną ujawnieni zawodnicy atakujący Breezango.

PWInsider spekuluje, że zawodnikami którzy w ostatnich miesiącach psują życie Fashion Police są Luke Harper i Erick Rowan, których od dawna nie widziano na żadnym z show. Ich konflikt najprawdopodobniej zaowocuje walką na gali Pay-Per-View Hell in a Cell.

– Generalny Menadżer RAW Kurt Angle rozmawiał ostatnio z The Sun. Kiedy zapytano byłego zawodnika o jego możliwy powrót do ringu, odpowiedział:

Zobaczycie mnie niedługo w ringu, na pewno. Nie wiem kiedy, ale nie mogę się już doczekać.

Przypomnijmy że Kurt nie zawalczył w ringu WWE od 2006 roku.

– Na swoim kanale WWE opublikowało urywek ze SmackDown, które odbyło się 29 sierpnia 2002 roku. Fragment przedstawia turn Batisty na D-Vonie.

Link:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743