ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Koronawirus dotyka WWE – co się działo na spotkaniu z pracownikami ?, Co na dzisiejszym NXT?

– Na specjalnie zwołanej konferencji z pracownikami WWE Vince McMahon odniósł się do sytuacji wokół koronawirusa.

Zapowiedziane zostało, że zostaną obniżone pensje pracowników (zawodników, sędziów, komentatorów, sztabu kreatywnego i dyrektorów). Oprócz tego opóźnione zostanie przenisienie się z Titan Tower do nowej siedziby. Najważniejszym jednak jest to, że dojdzie też do zwolnień oraz urlopów wśród wszystkich pracowników. Oznacza to, że konsekwencje nie będą tylko dotyczyć wrestlerów, ale także pozostałych pracowników.

 

Aktualizacja, 19:48

Pojawił się pierwszy komunikat dotyczący zwolnień. Otóż federacja postanowiła pożegnać się z EC3, Curtem Hawkinsem, Karlem Andersonem, Lukiem Gallowsem, Ericiem Youngiem, Lio Rushem i Drakiem Maverickiem.

Aktualizacja, 20:32

Kolejni pracownicy, którzy pożegnali się z WWE to Kurt Angle, Heath Slater i Aiden English

Aktualizacja, 21:05

Jak już pisaliśmy restrykcje dotkną także sędziów i producentów. Do listy zwolnionych dołączyli: Lance Storm, Shane Helms, Sarah Stock, Scott Armstrong, Billy Kidman, Dave „Fit” Finlay, Pat Buck, Shawn Daivari, Mike Chioda i Mike Rotunda

Do tego grona dołączyli też wrestlerzy i wrestlerki: Primo, Epico, Rowan i Sarah Logan

Aktualizacja, 21:47

Kolejni pracownicy, którzy zostali zwolnieni to: No Way Jose, Mike Kanellis, Maria Kanellis, Zack Ryder

 

– Podczas dzisiejszego The Bump William Regal zapowiedział, że podczas dzisiejszego odcinka NXT dojdzie do walki o NXT Tag Team Championship. W związku z tym, że Pete Dunne z powodu koronawirusa utknął w Wielkiej Brytanii Matt Riddle będzie musiał wybrać sobie partnera. Panowie zmierzą się z Bobbym Fishem i Kylem O’Reillym z Undisputed Ery. Partner Riddle’a będzie jedynie tymczasowym, ponieważ po powrocie Dunne’a, jeżeli Riddle dalej będzie tag team championem, to Dunne zachowa pas.

Oprócz tego zapowiedziano następujące punkty:

  • Finn Balor vs. Fabian Aichner
  • Rozpoczęcie turnieju o wyłonienie tymczasowego mistrza Cruiserweight. Nie podano do jakich walk dojdzie natomiast grupy prezentują się następująco: Grupa A (Kushida, Jake Atlas, Drake Maverick i Tony Nese); Grupa B (Isaiah „Swerve” Scott, El Hijo del Fantasma, Akira Tozawa i „Gentleman” Jack Gallagher)
  • Charlotte Flair pojawi się po raz pierwszy po WrestleManii 36 w NXT
  • Czy Velveteen Dream zaakceptuje zaproszenie Adama Cole’a do starcia twarzą w twarz poprzez video chat?
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556