ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kontuzjowany zawodnik wraca do treningów, Były zawodnik WWE w Impact oraz więcej!

– Jak wiemy, jeden z członków Breezango/Fashion Police doznał kontuzji barku w lipcu.

Mowa tutaj o Fandango. Zwycięzca czwartego sezonu NXT został zauważony na siłowni w mieście w którym WWE organizowało Live Event. Uraz miał zatrzymać zawodnika na 6 miesięcy, jednak jak widać trenuje już po trzech.

– W miniony weekend Impact Wrestling organizowało Bound For Glory, czyli jak mawiają niektórzy „WrestleMania” Impactu. Pojawił się na nim były zawodnik WWE – James Ellsworth. Odpowiedział on na Open Challenge Eliego Drake’a, jednak walkę przegrał. Ciekawą informację podało również PWInsider. Serwis podał, iż Ellsworth pojawi się na tysięcznym odcinku SmackDown w WWE.

– Prawdopodobnie na gali WWE Evolution dojdzie do walki pomiędzy Rondą Rousey a Nikki Bellą. Pojedynek ma być Main Eventem tego PPV. Jest to bardzo prawdopodobna możliwość ze względu na wydarzenia, które mogliśmy oglądać podczas ostatniego Monday Night RAW.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778