ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kontuzjowana gwiazda WWE wraca do treningów! Batista zagra w kolejnej wielkiej produkcji oraz więcej!

– Jak donosi PWInsider, kontuzjowana gwiazda SmackDown Live wróciła do treningów.

Mowa tutaj o Ericku Rowanie, który był widziany w WWE Performance Center w tym tygodniu. Obecnie nie wiadomo czy zawodnik jest w pełni gotów powrócić na ring, jednakże wszystko wskazuje, że jest na dobrej drodze, aby osiągnąć ten cel. Rowan pauzuje od sierpnia poprzedniego roku, kiedy to musiał poddać się operacji rozerwanego bicepsa.

– Dzisiaj pojawiły się informacje o tym, że Batista wystąpi w kolejnym filmie. Tym razem będzie to reboot „Diuny”, a będzie reżyserowana przez Denisa Villeneuve’a, z którym już Dave współpracował wcześniej przy produkcji „Blade Runner 2049”. Według plotek Batista w „Diunie” wcieli się w Glossu „Bestii” Rabbana, bratanka Vladimira Harkonnena.
Wygląda na to, że „Diuna” będzie kolejną dużą franczyzą filmową dla Bautisty, ponieważ ma powstać seria filmów oraz seriali po tym, jak Legendary Pictures otrzymało prawa filmowe do adaptacji powieści Franka Herberta. Inną dużą franczyzą filmową, w której już uczestniczy Batista, są Strażnicy Galaktyki, którzy są częścią MCU.
Największym obecnie pytaniem jest to, czy nowa rola przeszkodzi Batiście w potencjalnym występie na WrestleManii 35.

– Braun Strowman obecnie nie jest awizowany na żaden live event WWE aż do czasu Royal Rumble 2019. Zdaniem Dave’a Meltzera, The Monster among man nadal nie jest fizycznie gotów do akcji po listopadowej operacji łokcia i według plotek oficjele WWE nie szykują żadnego występu w ringu Strowmana aż do gali Royal Rumble 2019. To wyjaśniałoby czemu na ostatnim RAW nie doszło do żadnego kontaktu fizycznego pomiędzy Braunem a Lesnarem.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778