ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kontuzja zawodnika NXT, WWE planuje kupić kolejne federacje, National Bikini Day na WWE.com

– Podczas ostatniego odcinka NXT oficjalnie ogłoszono, że Oney Lorcan nie zawalczy przez następne 3 miesiące z powodu złamania kości oczodołowej. Kontuzji nabawił się podczas NXT TakeOver: Chicago 2 podczas walki o pasy drużynowe NXT. Podczas tego samego epizodu Żółtej Tygodniówki poznaliśmy nowego pretendenta do NXT Championship – został nim Tommaso Ciampa.

– Pojawiły się plotki na temat tego, że WWE planuje zakup federacji EVOLVE należącej do WWN – World Wrestling Network. Jest to firma, która jest właścicielem EVOLVE, Dragon Gate USA i kilku innych federacji. WWE miałoby umieścić poprzednie gale EVOLVE na WWE Network i rozpocząć transmitować nowe. Federacja ma podobno w planach również zakup ICW oraz Progress Wrestling.

– WWE z okazji National Bikini Day opublikowało na swoim Twitterze następujący wpis:

#NationalBikiniDay to idealna okazja, aby zaszaleć w bikini… lub przynajmniej podziwiać @BeckyLynchWWE @MariaLKanellis & @trishstratuscom!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778