ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kontuzja Kenny’ego Omegi, Karta walk No Mercy, Top 10 ostatniego tygodnia w WWE

– New Japan Pro Wrestling ogłosiło, iż Kenny Omega przegapi większość nadchodzącego touru federacji z powodu kontuzji kolana.Zastąpi go Leo Tonga. Sam zainteresowany potwierdził to na Twitterze:

Kenny nie wystąpi na NJPW Destruction w Fukuszimie i Hiroszimie 10 oraz 16 września, lecz wróci na galę w Kobe 24. dnia bieżącego miesiąca, kiedy to będzie bronił swojego mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w walce z Juicem Robinsonem.

 

– Na ostatnim RAW poznaliśmy kolejne starcie, które odbędzie się na No Mercy. Nia Jax i Emma pokonały Alexę Bliss oraz Sashę Banks, tym samym dołączając do ich walki o RAW Women’s Championship, robiąc z niej Fatal 4-Way. Z kolei na 2O5 Live Enzo Amore wygrał Fatal 5-Way Elimination match, zostając pretendentem do pasa Cruiserweight. Po tych wydarzeniach znamy już 6 pojedynków, które będą miały miejsce na wspomnianym PPV. Oto one:

WWE Universal Championship match: Brock Lesnar vs Braun Strowman

RAW Tag Team Championship match: Cesaro & Sheamus vs Seth Rollins & Dean Ambrose

RAW Women’s Championship Fatal 4-Way match: Alexa Bliss vs Nia Jax vs Emma vs Sasha Banks

WWE Cruiserweight Championship match: Enzo Amore vs Neville

John Cena vs Roman Reigns

Finn Balor vs Bray Wyatt

Zapewne nie są to wszystkie walki, jakie będziemy mieli okazję oglądać 24 września, gdyż nie ma wśród nich m.in. starcia o tytuł Interkontynentalny. Na SmackDown wyklarował się prawdopodobny main event Hell in a Cell – Shinsuke Nakamura pokonał Randy’ego Ortona i 8 października w Detroit to on po raz kolejny podejmie WWE Championa Jindera Mahala.

– Na koniec top 10 momentów z ostatnich tygodniówek: