ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kontuzja japońskiej legendy wrestlingu, Zapowiedź RAW, Nowy theme song Corbina?

– Zapowiedź Monday Night RAW:

  • Roman Reigns vs. Braun Strowman zmierzą się w Last Man Standing Matchu
  • Okaże się czy Bayley będzie mogła zawalczyć o RAW Women’s Championship na SummerSlam
  • Hardy Boyz stają się „Awoken”
  • Gierki pomiędzy Brayem Wyattem a Finnem Balorem trwają
  • Okaże się czy Seth Rollins może liczyć na Deana Ambrose’a

– Yoshihiro Takayama po kontuzji, której doznał na jednej z gal DDT Pro Wrestling został sparaliżowany od szyi w dół. Jest to bardzo smutna informacja dla fanów pro wrestlingu, szczególnie japońskiego, bowiem był on jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w Japonii. Rodzina zawodnika ma też podobno spore problemy finansowe ze względu na koszty leczenia byłego IWGP Heavyweight Championa.

– W najnowszym odcinku na kanale Being The Elite, który prowadzony jest przez The Young Bucks oraz Kenny’ego Omegę, pojawiły się zaprzyjaźnione z nimi gwiazdy WWE: Kevin Owens, Sami Zayn i AJ Styles:

– Na wczorajszym live evencie SmackDown Live Mr. Money in the Bank Baron Corbin dostał nowy theme song . Na razie nie wiemy czy był to tylko test tego utworu, czy usłyszymy go też podczas najnowszego epizodu Niebieskiej Tygodniówki. Warto wspomnieć, że Corbin w zespole z Kevinem Owensem zmierzył się z Shinsuke Nakmurą i US Championem AJ Stylesem. Fragment nowego theme songu Barona możecie zobaczyć na Snapchacie WWE.

– Na koniec Top 10 najlepszych wejściówek na SummerSlam:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556