ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kontuzja Erica Rowana, Najnowsza rola filmowa The Rocka, Koszulka The New Day

how-dwayne-the-rock-johnson-lays-the-smackdown-on-social-media-1f11c8b72f

– Jak pisaliśmy kilka dnia temu, Joey Styles za pomocą twittera poinformował fanów o kontuzji Erica Rowana, której zawodnik nabawił się na live evencie WWE w Saginaw, w stanie Michigan.

Dave Meltzer wspomniał podczas najnowszego odcinka Wrestling Observer Radio, iż były członek The Wyatt Family doznał kontuzji ręki oraz dodał, że uraz jest dość duży i prawdopodobnie wyłączy Rowana z akcji przez jakiś czas.

Co ciekawe, mimo że kontuzja objawiła się podczas sobotniego live eventu to zawodnik wystąpił zaledwie dzień później na kolejnym house showie.

– Dwayne „The Rock” Johnson zagra głównym role w filmie stworzonym na podstawie gry komputerowej z lat osiemdziesiątych – „Rampage”.  Gra pozwalała wcielić się w ludzi, którzy zostali zmutowani w gigantyczne potwory(Dokładnie w Jaszczurkę, Goryla bądź Wilka). Punkty dostawaliśmy za niszczenie budynków oraz jedzenie ludzi.

Film zostanie wyprodukowany dla New Line Cinema przez Beau Flynna(producent „San Andreas”), a swoją premierę będzie miał latem 2016 roku.

Nie są znane jeszcze dokładne zarysy fabuły czy opis roli The Rocka.

– WWE Shop.com dodało do swoich produktów najnowszą koszulkę The New Day: