ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kontuzja Big Showa, Fandango, Chris Hero

– Niegroźna kontuzja Big Showa, jakiej nabawił się na sobotnim live evencie jest już praktycznie niezauważalna. Z badań lekarzy wynika, iż było to tylko niegroźne nadwyrężenie kolana, a ból był odczuwalny jedynie w niedzielę. 

– Nie bez powodu Fandango walczył na ostatnim Raw w barwach Wielkiej Brytanii. WWE chciało aby Fandango został tam powitany jako wielka gwiazda, a fani śpiewali jego theme song i robili tak zwany „Fandangoing”. Według zarządu WWE to europejscy fani zapoczątkowali erę Fandango podczas „RawAfterMania” czyli Monday Night Raw po WrestleManii 29.

– Chris Hero(były Kassius Ohno) zmierzy się w niedzielę z Dragon Gate USA Championem Johnnym Gargano. Wydarzenie będzie miało miejsce w Brooklynie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778