ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kontuzja Becky Lynch, Paige o Nii Jax oraz więcej!

– WWE ogłosiło na swojej stronie internetowej, że Becky Lynch ponownie zmaga się z kontuzją kolana po okrutnym ataku rywalki – Charlotte Flair. Stało się to podczas live eventu WWE w Aleksandrii w Los Angeles, zaledwie kilka dni po tym, jak Lynch została storyline’owo zawieszona przez Vince’a McMahona, a wkrótce potem zastąpiona przez Charlotte Flair w walce na WrestleManii 35. W poniższym filmie Lynch pojawia się na live evencie WWE, gdzie staje przeciwko Charlotte Flair i Asuce. Rzeczy nie poszły zgodnie z planem, ponieważ Flair udało się kopnąć Irlandkę w kolano, co doprowadziło do serii uderzeń stalowym krzesłem.

– WWE w swojej ostatniej ankiecie zapytało fanów: „Kto jest największym konkurentem Elimination Chamber?” W chwili pisania tego tekstu wyniki są następujące:

  • Triple H – 42%
  • Edge – 21%
  • John Cena – 19%
  • Randy Orton – 19%
  • Kane – 5%

 

– Paige rozmawiała z ‚Los Angeles Times’, aby wypromować film „Fighting with My Family”. Podczas rozmowy Paige mówiła o swojej bliskości z Nią Jax i o tym, jak musiała pomóc Jax po tym, gdy zaatakowała Becky Lynch w grudniu, czego skutkiem był złamany nos i wstrząs mózgu. Kontuzja doprowadziła do wykreślenia Becky z walki z Rondą Rousey podczas WWE Survivor Series i zastąpienia jej Charlotte. Paige podała Jax kilka zachęcających słów krótko po incydencie na RAW.

Musiałam uspokoić Nię, ponieważ mówiła, że czuje, jak wszyscy są wściekli na nią. A ja powiedziałam: „Wiesz co? To rzeczywiście słaba sytuacja dla Becky, ale ty i tak masz zamiar przejść heel turn, więc kogo to obchodzi?”

Paige wspomniała również o sytuacji, kiedy po raz pierwszy dostała się do Florida Championship Wrestling w 2011 roku i zaznaczyła, że ​​WWE wspierało kobiety, ale fani nie byli tak samo dobrze nastawieni.

Kiedy po raz pierwszy tam przybyłam, WWE naprawdę uwielbiało zapaśniczki. Naprawdę je wspierali, tylko problem był taki, że fani tego nie robili, nie brali kobiet na poważnie. Chodzili korzystać z toalety podczas naszych walk i kompletnie nas ignorowali.

 


– Warner Bros. Entertainment ogłosiło, że film ‚Dune’, w którym główną rolę zagra Dave Bautista, ma ukazać się 20 listopada 2020 roku. Batista ma rozpocząć pracę na planie już w marcu tego roku, ale to niekoniecznie wyklucza jego powrót do ringu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778