ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kontrowersyjne zakończenie turnieju WWE World Cup [SPOILERY]

– Przed kilkoma minutami podczas Crown Jewel doszło do finału turnieju WWE World Cup.The Miz pokonał we wcześniejszych rundach Jeffa Hardy’ego i Reya Mysterio. Miał zmierzyć się z Dolphem Zigglerem, który pokonał Kurta Angle’a i Setha Rollinsa, jednak doznał kontuzji (nie wiadomo czy prawdziwej, czy była to zaplanowana akcja).

Gdy ring announcer Greg Hamilton miał ogłosić wygraną Zigglera przez walkower, do akcji postanowił wkroczyć obecny przy ringu komisarz SmackDown Live Shane McMahon, który nie dość, że powstrzymał spikera przed ogłoszeniem wyniku, to sam wkroczył do ringu by zmierzyć się z Zigglerem.

Pomimo Zig Zaca ze strony Zigglera Shane odpukał przy 2 count, a sam po chwili wyprowadził Coast to Coast i… zgarnął wygraną bez brania udziału w poprzednich rundach.

Jak rozwiąże się sytuacja z finału turnieju World Cup? Oglądaj RAW i SmackDown Live w naszej zakładce live w najbliższy wtorek i najbliższą środę od godziny 1:00.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556