ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Konnan i jego opinia na temat gwiazd „Total Divas”, Kofi Kingston odpowiada na pytania fanów, Powrót Johna Ceny

– W tej edycji MLW Radio była gwiazda WCW- Konnan ujawnił iż wiele osób uważa, ze CM Punk jest zarozumiały. Sam Konnan przyznał, że podobna opinia panuje na temat gwiazd programu Total Divas. Poniżej znajdziecie jego bardzo interesującą wypowiedź.

„Kolejną osobą która ma status zarozumiałej jest ten który umawiał się z…jak jej tam było…ciągle zapominam jej imienia i teraz jestem szczęśliwy z tego powodu...zapomniałem jej pier******* imienia. Drugim zarozumiałym jest ten co umawia się z ooo Ariane! Pamiętacie Ariane, z Total Divas?”

Konnan nie podał szczegółów, wymienił natomiast jeszcze kilka osób, których nie lubi. Wśród nich znaleźli się Daniel Bryan i sama Cameron, która w Total Divas występuje pod swoim prawdziwym imieniem ArianeKonnan powiedział, że sława całkowicie nią zawładnęła.

– W najnowszym odcinku WWE Inbox na pytania fanów odpowiada Kofi KingstonWypowiada się między innymi o swojej pierwszej pracy, wymarzonym przeciwniku i początkach Trouble in Paradise.

– Na oficjalnej stronie WWE można znaleźć ankietę pytającą o to czy John Cena nie wrócił do WWE za wcześnie40 000 osób(45%) odpowiedziało: „Nie, Cena cierpiał na różne kontuzje podczas swojej kariery i wie dokładnie kiedy wrócić.” 36% odpowiedziało „Tak”, z kolei 20% odpowiedziało „Nie jestem pewien.”