ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Koniec WCPW?, Stan Johnny’ego Gargano, Jinder Mahal o zwycięstwie

– Za pośrednictwem Twittera Candice LeRae podzieliła się informacjami dotyczącymi stanu zdrowia swojego męża, Johnny’ego Gargano.

Przypomnijmy, że podczas NXT TakeOver: Chicago, Tommaso Ciampa zaatakował swojego tag team partnera. Johnny Gargano został po tym zdarzeniu przetransportowany do szpitala.

Johnny cierpi psychicznie i fizycznie, oboje jesteśmy rozdarci emocjonalnie. To była długa noc i doceniamy każde wsparcie i wszystkie miłe słowa. To będzie długi proces, ale mój mąż jest wytrwały i wróci silniejszy niż kiedykolwiek jak tylko będzie mógł. Postaramy się informować was o jego stanie. Na ten moment to wszystko co mogę wam przekazać. Nie mam słów na samolubne zachowanie tej osoby, którą uważaliśmy za część naszej rodziny.

– Jinder Mahal wkrótce po zakończeniu Backlash rozmawiał z The Times of India. Cały wywiad możecie zobaczyć tutajOto najciekawsze z jego wypowiedzi:

O zdobyciu mistrzostwa:
To zdecydowanie najlepszy dzień w moim życiu. Czuję się bardzo dumny reprezentując Indie w świecie WWE. Oczywiście Indie to ogromna część WWE i jestem bardzo szczęśliwy mogąc przywrócić tytuł do domu oraz mogąc go bronić i sprawiać, by wszyscy byli dumni.

O swoich celach:

Chcę, aby wszyscy byli dumni, tak jak to było z The Great Khalim. Chcę reprezentować Indie jak najlepiej i odbywać dobre walki. Właśnie pokonałem Randy’ego Ortona, który jest legendą. Chcę pokonać również zawodników jak John Cena i wkroczyć na listę jako jeden z największych zawodników wszechczasów.

– Zgodnie z nową polityką serwisu YouTube, WCPW nie będzie w stanie produkować kolejnych odcinków swojego programu. YouTube uważa wrestling za niezgodny dla dzieci, przez co pieniądze, które zarabiała federacja w której GM’em jest Plumpy (Adam Blampied) praktycznie nie dostaje dochodów za filmy umieszczane na tym serwisie. Jako przykład można podać walkę Reya Mysterio z Alberto Del Rio, która została wyświetlona ponad milion razy, a federacja dostała z tego… niecałe 50$. Aktualnie odwołano tapingi w Manchesterze ze względu na brak funduszy. Jest to z pewnością ogromna strata, biorąc pod uwagę fakt jak wielu świetnych zawodników przewinęło się w ostatnim czasie przez to miejsce, wliczając w to między innymi Drew McIntyre’a i Kurta Angle, którzy odbyli na ringu WCPW swoje ostatnie mecze na scenie niezależnej. Oświadczenie wydane przez WCPW możecie obejrzeć poniżej:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552