ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Koniec touru WWE po Europie, Status Randy’ego Ortona, NJPW Best of Super Juniors i więcej

– Jak wiadomo, Randy Orton nie pojawił się na ostatnim SmackDown Live w Londynie. Okazuje się, że były WWE Champion nie poleciał w ogóle do Europy, ponieważ poddał się operacji kolana i do akcji powróci dopiero w drodze do SummerSlam, gdzie rozpocznie swój program kończący się walką na Największej Gali Lata

– W weekend odbędą się ostatnie live eventy podczas wiosennego touru WWE po Europie. Roster RAW ma dziś swoją ostatnią galę w Paryżu, z kolei zawodnicy ze SmackDown Live pojawią się jeszcze na live eventach w Amsterdamie i Monachium. Po tych galach zawodnicy powrócą do USA, gdzie w poniedziałek i wtorek odbędą się RAW i SmackDown. Transmisja obu tygodniówek w naszej zakładce live.

– Przed chwilą rozpoczął się drugi dzień turnieju NJPW Best of Super Juniors. Zawodnicy z dywizji Junior Heavyweight mierzą się w turnieju rodzaju G1 Climax, a jego zwycięzca wyzwie do walki na gali Dominion mistrza Junior Heavyweight do walki o IWGP Junior Heavyweight Championship. Gala Dominion będzie miała miejsce 9 czerwca w Osace.

– Karta drugiego dnia Best of Super Juniors:

1. Normal Match
Shota Umino vs. Ren Narita

2. Six Man Tag Team Match
ACH, Tiger Mask & Tomoyuki Oka vs. CHAOS (YOSHI-HASHI, Yoh & Will Ospreay)

3. Tag Team Match
Flip Gordon & Toa Henare vs. Suzuki-gun (Minoru Suzuki & Yoshinobu Kanemaru)

4. Tag Team Match
Los Ingobernables de Japon (SANADA & BUSHI) vs. Bullet Club (Taiji Ishimori & Chase Owens)

5. Block B Match
Dragon Lee vs. Sho

6. Block B Match
Ryusuke Taguchi vs. El Desperado

7.Block B Match
KUSHIDA vs. Chris Sabin

8. Block B Match
Hiromu Takahashi vs. Marty Scurll

– WWE postanowiło cofnąć kilku zawodników main rosteru do NXT. Na live eventach pojawili się The Revial i Tyler Breeze. Na razie nie wiemy, czy ma to jakiś większy cel, czy też zawodnicy walczyli na galach Żółtej Tygodniówki, żeby zwiększyć sprzedaż biletów. Jeżeli pojawią się jakieś nowe informacje, niezwłocznie was o nich poinformujemy.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778