ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Koniec kariery Aidena Englisha? Zmiana theme songu popularnej stajni! oraz Kontrowersja związana z zawodniczkami WWE w Arabii Saudyjskiej!


Podczas walki Ruseva z Undertakerem, Aiden English przyjął na siebie Tombstone Piledrivera pod koniec pojedynku, przez co najprawdopodobniej doznał kontuzji.

Korespondent WrestleZone.com na wczorajszym wydarzeniu poinformował, że Aiden mógł doznać kontuzji w czasie, gdy jego głowa realnie uderzyła w podłoże ringu, podczas gdy The Undertaker wykonywał Tombstone. Kiedy WWE wyemitowało pakiet wideo do meczu Roman Reigns vs. Brock Lesnar, skład medyczny sprawdził stan Aidena po tym, jak sędzia poprosił o pomoc. Aiden był w złym stanie i musiał być wspierany przez sędziego i medyków podczas schodzenia z ringu.

Poniżej możecie zobaczyć gifa z tego właśnie zajścia:

W podobnych okoliczniściach ucierpieli między innymi Droz, który do końca życia pozostanie sparaliżowany od szyji w dół, lub Steve Austin, który u początków swojej kariery musiał przejść poważną operację i długotrwałą rehabilitację.

– Na japońskim kanale NJPW pojawił się krótki urywek nowego theme songu Suzuki-gun, który zadebiutuje już jutro na ョンを公開。 (Grand Messe Nakamoto). Minoru Suzuki już wcześniej zapowiadał zmianę theme songu m.in. poprzez Twittera, lecz aż do teraz nie został on ujawniony. Oto jak wygląda ich nowy theme song z titantronem:

Suzuki Gun jako wcześniejszy theme song używało theme lidera stajni Minoriego Suzuki, zatytułowanego „Kaze Ni Nare”:

Póki co nie ma informacji czy zmieniony został tylko theme song stajni, czy zmieniony zostanie również theme samego lidera.


– Podczas wczorajszej gali Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej obecnej tam publiczności została wyświetlona reklama „Best of both worlds” w przerwach między pojedynkami. Jak donosi Saudi Arabia General Sport Authority, złamało to panujący tam przepis gdyż… w reklamie były przedstawione zawodniczki WWE. GSA wypuściło zatem publiczne przeprosiny:

Niestety nikt z redakcji nie zna arabskiego, więc po raz kolejny posłużyliśmy się google tłumaczem:

„Generalny Urząd Sportowy chciałby przeprosić widzów i uczestników wczorajszej imprezy WWE, która miała miejsce w Dżuddzie, za nieprzyzwoite sceny z udziałem kobiet, które pojawiły się w trakcie reklamy przed segmentem. Chcielibyśmy potwierdzić całkowitą dezaprobatę zdarzenia, w cieniu swojego zobowiązania do wyeliminowania wszystkiego, co jest sprzeczne z wartościami społeczności.

Władza dopilnowała, aby zakazać pokazywania jakiegokolwiek segmentu, który obejmuje zapasy kobiet lub jakiekolwiek sceny z tym związane, i zgłosił to firmie (WWE). Władza odrzuciła również wszelkie materiały promocyjne ze zdjęciami lub filmami przedstawiającymi kobiety w nieprzyzwoity sposób i podkreśliła zaangażowanie tej zasady. Jest to umowa, której firma (WWE) zobowiązuje się pilnować na zawsze we wszystkich swoich wydarzeniach i programach. „

Na chwilę pisania tego wpisu, WWE nie wystosowało żadnego pisma ani komunikatu dotyczącego powyższego ogłoszenia.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556