ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Komentarze odnośnie debiutu CM Punka, Czy Brooks znów zawalczy w UFC? Oraz więcej!

cm-punk-wallpaper
– Po dzisiejszym debiucie CM Punka w UFC pojawiło się mnóstwo komentarzy osób związanych z wrestlingiem.

Były zawodnik WWE oficjalnie zadebiutował podczas gali UFC 203. Kilka gwiazd związanych z wrestlingiem było obecnych na samej gali w tym między innymi: Luke Harper, Tyson Kidd, Noelle Foley, Matt Sydal, John Morrison, Taya oraz Matt Cross. Dodatkowo po samym pojedynku pojawiło się kilka Tweetów odnośnie walki Punk vs. Gall:

– Prezydent UFC, Dana White po UFC 203 w wywiadzie dla Fight Network przyznał, że Punk nie powinien po raz kolejny walczyć w oktagonie jego federacji. White powiedział, że UFC jest zbyt trudnym miejscem na naukę i ponoć to samo powiedział kilka lat Lesnarowi. Dana dodał jeszcze, że zaprzyjaźnił się z Brooksem i ma do niego dużo szacunku:

– Conor McGregor również odniósł się do debiutu Punka. W wywiadzie dla TMZ Sports pochwalił byłego mistrza WWE. McGregor oznajmił, że Brooks nie jest „piz*ą” z WWE i zyskał jego szacunek. W dodatku stwierdził, że mimo srogiej porażki, Punk zachował się jak na mężczyznę przystało:

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552