ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejny zawodnik opuszcza WWE!

– Niedawno poinformowaliśmy Was, że Dean Ambrose nie przedłuży kontraktu z WWE i opuści federację po WM35.

Więcej o decyzji Ambrose’a przeczytacie tutaj.

PWInsider informuje, że kolejna osoba pożegnała się z federacją Vince’a McMahona. Według źródeł portalu, Hideo Itami poprosił o rozwiązanie swojego kontraktu z WWE, a włodarze federacji ponoć wyrazili na to zgodę.
Już kilka dni temu pojawiły się spekulacje odnośnie odejścia Itamiego z WWE. Podczas Pre-Show Royal Rumble 2019, gdzie w Fatal 4-Way matchu o pas Cruiserweight został przypięty przez Buddy Murphy’ego, komentatorzy kilkukrotnie wspominali o tym, że Hideo jako jedyny z czwórki zawodników nie był mistrzem Cruiserweight. Dzień później zawodnik zmienił nazwę swojego Twittera na „KENTA”. Pod tym ring name’em pracował w federacjach niezależnych przed przyjściem do WWE. Zawodnik pracował na ostatnich nagraniach gali 205 Live, która została wyemitowana wczoraj. Po przegranym pojedynku z Akirą Tozawa, na swoim Twitterze napisał „Dziękuję Wam”

Zawodnicy WWE nie pozostali dłużni i również podziękowali Itamiemu za wspólną pracę w ringu:

Hideo Itami związany z WWE był od 2014 roku, gdzie 11 września 2014 roku zadebiutował na NXT Takeover: Fatal 4-Way. Przez trzy kolejne lata zawodnik brał udział w różnych feudach w NXT i zmagał się z kontuzją barku, która wykluczyła go na ponad 6 miesięcy. Od 2017 roku Itami pracował na 205 Live w dywizji Cruiserweight. Przez te wszystkie lata Hideo nie zdobył żadnego tytułu mistrzowskiego.