ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejny zapowiedziany zawodnik w Royal Rumble matchu!

– Do gali Royal Rumble 2018 pozostał niecały miesiąc czasu.

W przeciągu ostatnich dwóch tygodni poznaliśmy pierwsze nazwiska, które zobaczymy podczas pojedynku oficjalnie otwierającego „Road to the WrestleMania”. Shinsuke Nakamura, Randy Orton, Elias, dzisiaj do tego grona oficjalnie zapowiedzianych zawodników RR matchu dołączył kolejny uczestnik tej walki.

W dniu dzisiejszym za pośrednictwem Twittera John Cena ogłosił, iż weźmie udział w tegorocznej odsłonie Royal Rumble matchu:

 Słoneczny poranek pierwszego dnia 2018 roku. Możliwości są nieskończone, możliwości są ogromne. Czas na zdobycz dnia, ponieważ 28 stycznia wchodzę do Royal Rumble matchu i zdobywam szansę na historyczną WrestleManię.

Warto przypomnieć, że obecnie John Cena remisuje wraz z Riciem Flairem pod względem posiadanych głównych pasów. Lider Cenation jak i Nature Boy mają po 16 tytułów. Jeżeli Cena wygrałby po raz kolejny główny tytuł, to pobiłby rekord Flaira i wskoczyłby na pierwsze miejsce w tym zestawieniu.

Poniżej zaktualizowana karta gali Royal Rumble 2018:

1. Triple Threat o WWE Universal Title:

Brock Lesnar (c) vs. Kane vs. Braun Strowman

2. WWE Title Match:

AJ Styles (c) vs. ???

3. 30-Man Men’s Royal Rumble Match:

John Cena, Elias, Randy Orton, Shinsuke Nakamura oraz 26 innych uczestników

4. Women’s Royal Rumble Match

Asuka, Naomi, Ruby Riott, Natalya i inne uczestniczki

5. Finał turnieju o pas U.S:

??? vs. ???

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743