ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejny uczestnik Royal Rumble matchu ujawniony! Nowy tytuł mistrzowski WWE w przyszłym roku oraz więcej!

– Na ostatnim RAW poznaliśmy kolejnego uczestnika przyszłorocznego Royal Rumble matchu.

Podczas świątecznego epizodu RAW, którego wyniki możecie znaleźć tutaj, Drew McIntyre oznajmił fanom zgromadzonych na arenie, że weźmie udział w RR matchu, aby go wygrać i wywalczyć sobie miejsce na WrestleManii 35.

Aktualnie oprócz Szkota w męskim Royal Rumble matchu pojawi się R-Truth, który wyjdzie jako 30-sty. Z kolei w kobiecym RR matchu na razie zapowiedziana jest tylko Carmella, która tak jak i R-Truth wyjdzie do ringu pod nr. 30.

– Na RAW pojawił się również sam Święty Mikołaj, to znaczy Vince McMahon przebrany za niego, który ogłosił trzy ważne rzeczy:

Po pierwsze, w przyszłym roku pojawią się pasy Tag Teamowe kobiet. Aktualnie nie są znane szczegóły czy też sam wygląd tytułów.

Po drugie, Prezes WWE oznajmił, że na przyszłym RAW odbędzie się Steel Cage match, gdzie Dolph Ziggler zmierzy się z Drew McIntyre’em.

Ostatnią wieścią jaką podzielił się z widzami McMahon, jest to, że już wkrótce zobaczymy powrót Johna Ceny. Lider Cenation będzie występować na RAW, jak i na SD Live. Pózniej federacja za pośrednictwem Twittera podała datę powrotu Johna do WWE TV. Cena powróci w przyszłym tygodniu na RAW oraz SmackDown Live:

Nagrania do przyszłotygodniowych epizodów Czerwonej i Błękitnej Tygodniówki odbędą się 28 i 29 grudnia.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778