ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejny uczestnik CWC niebawem wystąpi na RAW, Wyniki oglądalności SmackDown oraz więcej!

Cruiserweight RAW
– Jeden z uczestników turnieju WWE Cruiserweight Classic, Noam Dar, ma zadebiutować na RAW.

Według PWInsider Szkot ma planowane występy w dywizji Cruiserweight na RAW w przyszłym miesiącu. Niebawem również na czerwonej tygodniówce powinniśmy zobaczyć Gran Metalika, który aktualnie kończy swoje zobowiązania w Meksyku po czym będzie regularnie występował w federacji Vince’a McMahona.

– Wtorkowe SmackDown, gdzie w walce wieczoru AJ Styles bronił tytułu WWE przeciwko Deanowi Ambrose’owi, przyciągnęło przed ekrany około 2.340 milionów ludzi. Jest to lepszy wynik niż w poprzednim tygodniu, gdzie oglądalność błękitnej gali wyniosła około 2.292 milionów.

SmackDown w nocy z wtorku na środę uplasowało się na piątym miejscu, jeśli chodzi o oglądalność. Większą publikę miały tylko cztery show: „Hannity”, „The Kelly File”, „The O’Reilly Factor” oraz „Special Report with Bret Baier”. Natomiast, jeśli chodzi o publiczność w przedziale wiekowym od 18 lat do 49 lat, to gala uplasowała się na pierwszym miejscu po raz trzeci z rzędu.
Dla porównania RAW przyciągnęło średnio 2.478 milionów osób, gdzie w tym samym czasie miały miejsce mecze NFL oraz debata prezydencka pomiędzy Donaldem Trumpem a Hilary Clinton.

– Na sam koniec gameplay z gry WWE 2K17, a w nim możemy zobaczyć pojedynek Neville’a z Chrisem Jericho:

Będąc przy temacie WWE 2K17, to przypominamy, że wraz ze sklepem internetowym Muve.pl mamy dla Was zniżkę na zakup właśnie tej gry. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552