ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejny uczestnik Andre the Giant Memorial Battle Royal, Wejście Triple H’a na WrestleManii, Materiały z Axess oraz więcej

– WWE podało do wiadomości, że kolejnym uczestnikiem Andre the Giant Memorial Battle Royal będzie

adept z NXT – Tian Bing. Będzie to oczywiście dla niego debiut w głównym rosterze.

– Jak zawsze przed WrestleManią, trwają spekulacje jaką wejściówkę Triple H’a zobaczymy na Największej Scenie Ze Wszystkich. Pierwszą niewiadomą już poznaliśmy. Podobnie jak w poprzednim roku, Stephanie McMahon będzie towarzyszyła Hunterowi w drodze do ringu. Poniżej tweet komisarza RAW:

Przejście na zeszłorocznej WrestleManii jako #SkullQueen było momentem, którego nie zapomnę do końca życia. Nie mogę się doczekać, aby pokazać, co mam zanadrzu w tę niedzielę.

– Poniżej przedstawiamy kilka materiałów z WrestleMania Axess:

Emocjonalny tour Bayley po Axess

Krótki wywiad z Eve Torres

Eric Bischoff odpowiada na pytanie czy zostanie nowym GM’em RAW

– Potwierdzenie dodania Marka Henry’ego do Andre the Giant Memorial Battle Royal

– Mauro Ranallo życzył kolegom udanej pracy podczas WrestleManii. Oznacza to, że najprawdopodobniej nie pojawi się on jako komentator na Największej Scenie Ze Wszystkich. Przy okazji Mauro dodał, że czuje się już lepiej. Poniżej tweet:

Czuję miłość od wszystkich. Jestem silniejszy. Chcę życzyć mojej rodzinie WWE wszystkiego niesamowitego podczas WrestleManii.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778