ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejny ruch zbanowany przez WWE, Bray Wyatt coraz bliżej powrotu oraz więcej!

– Jak wiadomo, od dawna WWE ma listę ruchów, których zawodnicy nie mogą wykonywać i słów, których nikt z pracowników nie może wypowiadać podczas transmisji na żywo.

Jakiś czas temu Ricochet spytał Chrisa Jericho, czy może używać zacząć używać Codebreakera jako swojego finishera. Y2J na to zezwolił, jednak jak się okazuje,W ma z tym pewien problem. Federacja pozwala wykonywać mistrzowi United States ruch, jednak nie pozwala nikomu nazywać go Codebreaker. Decyzja ta została najprawdopodobniej podjęta z powodu relacji Jericho z WWE. Sam ruch wszędzie nazywany jest Codebreaker z szacunku do Chrisa Jericho.

– Wygląda na to że WWE przygotowuje swój Universe do powrotu Braya Wyatta. Spekulowało się, że były WWE Champion powróci do ringu już tej nocy, jednak tak się nie stało. Podczas Monday Night RAW mogliśmy dostrzec 2 dobrze znane z Firefly House postacie – Abby The Witch oraz Mercy The Buzzard:


Obecność przyjaciół Braya Wyatta może oznaczać, że zawodnik poszukuje celu do obrania po swoim powrocie.

– Informowaliśmy Was niedawno o aktualnej pozycji Ruseva w federacji (artykuł znajdziecie pod tym linkiem). Jak się okazuje, kontrakt Ruseva już niedługo dobiega końca, ale nadal nie jest wiadome, czy zawodnik jest zainteresowany opuszczeniem WWE. Pewnym jest natomiast, że aktualna pozycja Bułgara wzbudza zainteresowanie NJPW czy AEW, którzy byliby skłonni pozyskać zawodnika. Nie wiadomo co w razie odejścia Ruseva z federacji zrobiłaby Lana.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552