ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejny pojedynek dodany do karty WrestleManii 35! Duża walka na najbliższym SmackDown Live!

– Podczas ostatniego SmackDown Live poznaliśmy kolejny pojedynek na WrestleManii 35.

Na Błękitnej Tygodniówce Shane McMahon ogłosił, że zawalczy on na Największej Ze Wszystkich Scen ze swoim byłym tag team partnerem, The Mizem.

Wczoraj na RAW dowiedzieliśmy się, że Alexa Bliss zostanie gospodarzem największej gali roku w WWE. Z kolei na tym PPV, Kurt Angle odbędzie swoją ostatnią walkę w federacji Vince’a McMahona a Batista zmierzy się z Triple H’em w No Holds Barred matchu. Dodatkowo w przyszłym tygodniu na 205 Live będzie miał miejsce finał turnieju, gdzie Tony Nese zmierzy się z Cedriciem Alexanderem. Zwycięzca pojedynku zmierzy się z Buddym Murphym o pas Cruiserweight na WM35. Poniżej aktualna karta WrestleManii 35:

1. WWE Universal Title Match:
Seth Rollins vs. Brock Lesnar (c)

2. Triple Threat for the RAW Women’s Title:
Charlotte Flair vs. Becky Lynch vs. Ronda Rousey

3. WWE Cruiserweight Title Match:
Tony Nese /Cedric Alexander vs. Buddy Murphy

4. No Holds Barred Match:
Triple H vs. Batista

5.Pożegnalny mecz Kurta Angle’a:
??? vs. Kurt Angle

6. The Miz vs. Shane McMahon

Gospodarz WM35: Alexa Bliss

– Na ostatnim SmackDown Live, Vince McMahon dał szansę Kofiemu Kingstonowi na pojedynek z Danielem Bryanem na WM35. Jak ogłosił Prezes WWE, Kofi będzie musiał „tylko” wygrać Gauntlet match na przyszłotygodniowym SmackDown Live. Rywalami członka New Day będą: Randy Orton, Samoa Joe, Cesaro, Sheamus oraz Rowan:

– Na koniec wypowiedź Kofiego odnośnie przyszłotygodniowego wyzwania:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552